Pondělí, 13.03.2017Video spot o Náchodě se vysílá v USA

Video spot o Náchodě se vysílá v USA

Zajímavou cestu za oceán má za sebou nový video spot o Náchodě.

Díky vysílání televizní společnosti Czech-American TV a její spolupráci s Krajským úřadem Královéhradeckého kraje ho mohli zhlédnout 6. března 2017 diváci v šedesáti městech ve Spojených státech amerických. Vysílání se tak dostalo až k 2,5 milionu sledujících.

Po dobu 6 měsíců bude video přístupné také na webových stránkách www.catvusa.com (v menu Broadcasts s datumem March 6, 2017) a bude tak moci oslovit další potencionální návštěvníky našeho města. Vzhledem k velmi dobrým diváckým ohlasům plánuje televize spot znovu vysílat. Cílem Czech-American TV je zvýšit povědomí o krásách České republiky, jejích regionech a historických památkách.

Na projektu spolupracují nejenom čeští, ale i američtí odborníci. Více informací se dozvíte na www.catvusa.com.

Video spot o Náchodě se vysílá v USA Video spot o Náchodě se vysílá v USA