Pondělí, 28.08.2017Nové vrty potřebují svá jména!

Nové vrty potřebují svá jména!

Úspěšný geologický průzkum zřídelní oblasti Běloves se v těchto dnech blíží ke konci a nové vrty s minerální vodou patřící městu Náchod potřebují nová jména. V minulosti byla většina využívaných vrtů pojmenována ženskými či mužskými jmény a rádi bychom tuto tradici zachovali, aby vrty nenesly pouze technické označení.

Vedení města se proto rozhodlo požádat o pomoc s hledáním jmen pro dva nové vrty veřejnost. Pokud máte zájem se naší ankety zúčastnit, odešlete prosím návrhy jmen na e-mailovou adresu: anketa@mestonachod.cz, příp. můžete sdělit Vaše návrhy písemnou formou a odevzdat lístek s názvy na označených místech v budově radnice (Masarykovo nám. 40), ve vestibulu budovy MěÚ Náchod (v ulici Němcové 2020) nebo v Městském informačním centru (Masarykovo nám. 1).

Termín pro odeslání návrhů je do 15. 9. 2017 do 14:00 hodin. Ze zaslaných návrhů bude vybráno 10 nejzajímavějších, o kterých budete moci následně rozhodnout v anketě na www.mestonachod.cz.

Těšíme se na zajímavé nápady!

Jan Birke, starosta

Pavla Maršíková, místostarostka

Miroslav Brát, místostarosta

Jan Čtvrtečka, místostarosta

Nové vrty potřebují svá jména! Nové vrty potřebují svá jména!