logo

Spolupráce v Evropském městě Náchod - Kudowa-Zdrój, registrační číslo projektu CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000376

Cíl projektu:

Hlavním cílem projektu je rozvoj spolupráce institucí veřejné správy - tj. samosprávy města Náchoda a obce Kudowa-Zdrój.
Specifickým cílem projektu je posílení spolupráce mezi odbory kultury, sportu a propagace a informačními centry úřadů města Náchoda a Kudowy-Zdrój.

Datum zahájení projektu 2.1.2017
Datum ukončení projektu 29.12.2017

Partneři projektu:

Město Náchod - hlavní partner mikroprojektu
Obec Kudowa-Zdrój - partner mirkoprojektu

Aktivity projektu - Obsah projektu

V rámci projektu jsou realizovány následující aktivity:
-příprava a zpracování propagačních materiálů pro pro informační centra obou měst. Jedná se o zpracování společného kalendáře kulturních a sportovních akcí
- 10ti měsíční jazykové kurzy pro zaměstnance obou úřadů, institucí zřizovaných městem a zaměstnanců informačních center.
- sportovní integrační akce pro samosprávy "Česko-polský trojboj samospráv"
- studijní pobyty pro zaměstnance informačních center

Projekt přirozeně vyplývá ze společně zpracované Strategie rozvoje Evropského města Náchod - Kudowa-Zdrój na období 2014-2024. Důležitou aktivitou, kterou chtějí partneři realizovat a je uvedena v dokumentu Strategie, je úzká spolupráce samospráv obou měst. V rámci projektu se spolupráce týká zejména odborů kultury, sportu a propagace a informačních center.