Čtvtek, 12.05.2022Nepovolené reklamní stojany a předzahrádky

Nepovolené reklamní stojany a předzahrádky

Městský úřad Náchod, odbor dopravy a silničního hospodářství upozorňuje vlastníky reklamních stojanů a předzahrádek umístěných na pozemních komunikacích, že je nutné mít „Rozhodnutí o povolení zvláštního užívání pozemní komunikace". Toto rozhodnutí nelze nahradit souhlasem vlastníka komunikace!

V současné době je v celém Náchodě povoleno přibližně deset reklamních stojanů a sedm předzahrádek, ostatní jsou na pozemních komunikacích umístěny NEOPRÁVNĚNĚ. Vlastníci těchto reklamních stojanů a předzahrádek se tak mohou dopouštět přestupku. Doporučujeme všem, kteří umísťují na pozemní komunikaci (i chodník a pěší zónu) reklamní zařízení nebo předzahrádku, aby si zkontrolovali platnost svého „Rozhodnutí o zvláštním užívání" a případně podali žádost na Městský úřad Náchod, odbor dopravy a silničního hospodářství, Němcové 2020 (vedle polikliniky), č. dveří 118.

Formuláře jsou ke stažení na:

Reklamní zařízení Město Náchod -Formuláře (mestonachod.cz)

Předzahrádka Město Náchod -Formuláře (mestonachod.cz)

ilustrační foto ilustrační foto

Ilustrační foto Ilustrační foto