Úterý, 11.06.2019Pozvání na Festival sociálních služeb

Pozvání na Festival sociálních služeb

Město Náchod vás srdečně zve na Festival sociálních služeb. Akce se koná v úterý 18. 6. od 9 do 18 hodin na Masarykově náměstí před budovou radnice. Přijďte a seznamte se s více než 20 poskytovateli, kteří nabízejí na našem území téměř 40 sociálních či návazných služeb.

Těšit se můžete na ukázky kompenzačních pomůcek. Poskytnuty vám budou informace o Alzheimerově chorobě, demenci, absolvovat můžete i mini - mental testy. Chybět nebude ukázka fungování tísňové péče - telekomunikace mezi dispečinkem a zkušebním tísňovým tlačítkem. Občerstvení zajišťuje kavárna Láry Fáry.

Odpoledne na vás čeká zajímavý i zábavný doprovodný program. Ve 13 hodin přednese informace k seniorské obálce Mgr. Jana Fröhlichová z MPSV, ve 14 hodin předvedou své vystoupení klienti sociálně aktivizační služby ARCHA, v 15 hodin zahraje kytarový kroužek z Déčka a od 16 hodin vám zlepší náladu kapela Klapeto. Těšíme se na vás! Vstup volný.

Přílohy:

Pozvání na Festival sociálních služeb     (6423_92211135256.pdf / 2,24 MB)