Pátek, 14.06.2019Dopravní omezení na Husově náměstí

Dopravní omezení na Husově náměstí

AKTUALIZOVÁNO

14. 6. 2019

V týdnu od 17. do 21. 6. 2019 do 7:00 hodin bude probíhat pokládka konečného povrchu po rekonstrukci plynovodu. Z toho důvodu dojde k uzavření několika komunikací v Náchodě.
17.-18. 6. bude uzavřena místní komunikace v ulici Palachova u sběrných surovin a na výjezdu z Husova nám na okružní křižovatku u Čedoku. Objízdná trasa bude vedena ulicí Purkyňova, kde bude zakázáno zastavení.
19.-21. 6.do 7:00 hodin bude částečně uzavřena silnice III/303 4 v ul. Borská a na výjezdu z autobusového nádraží. Práce budou prováděny vždy po polovinách tak, aby zůstal průjezdný pruh o minimální šířce 3 m. Nákladní vozidla a autobusy využijí pro vjezd do areálu CDS s. r. o. ulici Za Teplárnou.

Stejná dopravní opatřeni byla již při provádění výkopových prací (viz níže).

Upozorňujeme řidiče, že od 14. do 24. 5. 2019 bude z důvodu rekonstrukce plynovodu uzavřen výjezd z Husova náměstí na okružní křižovatku u Čedoku. Současně bude omezeno parkování na Husově náměstí.

Od 27. 5. do 7. 6. 2019 bude z důvodu rekonstrukce plynovodu uzavřena ulice Palachova u sběrných surovin mezi Husovým náměstím a čerpací stanicí Benzina. Objízdná trasa bude vedena obousměrně z Husova náměstí po místních komunikacích Dobrošovská, Purkyňova a silnici v ulici Němcové na okružní křižovatku Slávie. Uzavřen bude i chodník podél řeky Metuje od sběrných surovin po Pivovarský most. Přes překop bude u sběrných surovin umístěna přechodová lávka. Z důvodu vedení objízdné trasy bude zakázáno parkování v Purkyňově ulici.

Děkujeme za pochopení.

Přílohy:

Uzavírka Husovo náměstí     (6379_8131474616.pdf / 1,29 MB)

Výjezd z Husova náměstí Výjezd z Husova náměstí

Uzavírka u  sběrných surovin Uzavírka u sběrných surovin