Pondělí, 31.07.2017Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí

Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí

loga

Zveme Vás na letní mobilní exteriérovou výstavu fotografií pořízených Fotoklubem Náchod a Fotoklubem Kłodzko v rámci projektu Náchod-Kłodzko - partnerství idejí, CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000375.
Fotografie vznikly při společných workshopech českých a polských fotografů a můžete si je prohlédnout v Náchodě na Karlově náměstí, a to po celé léto i počátek podzimu 2017 zdarma. Obdobnou výstavu můžete navštívit i na náměstí v Kłodzku. Exponáty budou v průběhu výstavy obměňovány.
Soutěž o nejzajímavější fotografii tohoto projektu bude probíhat na stránkách Náchodského zpravodaje.
Slavnostní zahájení výstavy proběhne v pondělí 31. 7. 2017 od 16 hodin. Jste srdečně zváni.

Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí Čeští a polští fotografové vystavují na Karlově náměstí