Čtvrtek, 24.05.2018BAMBIFEST v zahradách Déčka

BAMBIFEST v zahradách Déčka

V areálu SVČ Déčko proběhl další ročník Bambifestu. Jedná se o přehlídku volnočasových aktivit  dětí a mládeže.

Se svojí prezentací zde tradičně nechyběli například hvězdáři z Úpice. Atraktivně zněly i názvy dalších stanovišť: lanové centrum, koloběžky či výtvarná  dílna. Na akci se sjely nejen školy, spolky  a další subjekty zaměřené na práci s mládeží z celého regionu, ale i polští přátelé z Centra kultury, sportu a rekreace Klodzko. Za město Náchod přítomné pozdravil místostarosta Miroslav Brát, který ocenil tradici a šíři celé akce. Dodejme pro úplnost, že  BAMBIFEST je pokračováním úspěšného projektu Bambiriáda. Jedná se o akci zaměřenou na prezentaci dětských sdružení, středisek volného času a dalších subjektů, které organizují volný čas dětí a mládeže. Koordinátorem BAMBIFESTu pro celou ČR je Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s. Cílem BAMBIFESTu je představit široké veřejnosti nabídku volnočasových aktivit pro děti a mládež. Díky BAMBIFESTu mají děti možnost vybrat si tu nejlepší volnočasovou aktivitu.

Vstup na akci je vždy zdarma.

BAMBIFEST v zahradách Déčka BAMBIFEST v zahradách Déčka