Čtvrtek, 28.01.2021Na slyšenou! s Police Symphony Orchestra

Na slyšenou! s Police Symphony Orchestra

Symfonický orchestr z Police nad Metují - Police Symphony Orchestra - připravil na tuto sobotu 30. ledna 2021 v čase od 15:00 - 15:20 hodin pro všechny své příznivce i náhodné kolemjdoucí ojedinělý hudební happening _Na slyšenou! s Police Symphony Orchestra".

Živý přenos zprostředkují ve svých rozhlasech města a obce napříč ČR. I amplióny rozhlasu v Náchodě vám tento jedinečný hudební zážitek poskytnou. Cílem této akce je vnést do veřejného prostoru pozitivní náladu prostřednictvím živé kultury, která v současné chvíli v našich životech schází.

Využijte možnost nechat se pohladit po duši ladnými tóny klasické i moderní hudby při sobotní procházce našim městem.

Na slyšenou! ve vašich obecních a městských rozhlasech

Na slyšenou! ve vašich obecních a městských rozhlasech Na slyšenou! ve vašich obecních a městských rozhlasech