Teplota: -1.8 °C

Pátek, 22.12.2017Parkoviště u Bílé růže projde opravou – 27. 12. 2017

Parkoviště u Bílé růže projde opravou – 27. 12. 2017

Po dlouhých a náročných jednáních se státem o převodu pozemku parkoviště u Bílé růže se konečně blýsklo na lepší časy. „Bylo to skutečně náročné a jsem rád, že se konečně již podaří pozemek mít nejprve ve výpůjčce a následně převést do majetku města tak, abychom se o něj mohli „legálně" starat," uvedl starosta Jan Birke a dodal: „Nikoho z nás současný stav netěší, proto jsme se rozhodli ještě do konce roku uvést parkoviště do pořádku, resp. opravit ty největší výmoly a plochu srovnat."

Po dohodě s FK Náchod, s kterým Město Náchod spolupracuje na úpravě parkoviště, bude 26. 12. 2017 proveden Městskou policií Náchod zábor a následně 27. 12. 2017 hned od ranních hodin se zde bude pracovat na úpravě plochy.

Prosíme proto řidiče, aby v tento den svá vozidla odstavili v jiných místech, aby se podařilo plochu v maximální možné míře upravit. Práce skončí tentýž den v podvečer.

Děkujeme za pochopení.

Parkoviště u Bílé růže projde opravou – 27. 12. 2017 Parkoviště u Bílé růže projde opravou – 27. 12. 2017