Čtvrtek, 20.06.2019Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici

Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici

Město Náchod vedle zavedeného oceňování pedagogických pracovníků oceňuje již osmým rokem také píli a úspěchy žáků udělením titulu "Žák roku".

Titul je udělován v kategoriích: 1. stupeň a 2. stupeň ZŠ a nejlepší žák ZUŠ. Zároveň je oceňována i snaha o zlepšení studijních výsledků titulem "Skokan roku". Žáky navrhuje pedagogická rada každé školy na základě dlouhodobě dosahovaných výborných studijních výsledků.

Ocenění je určené i rodičům těchto žáků, protože bez jejich podpory a neustálé motivace, by děti takových úspěchů jistě nedosáhly. Slavnostně předali ocenění ve čtvrtek 20. června 2019 v obřadní síni náchodské radnice představitelé města - starosta Jan Birke, místostarostka Pavla Maršíková, místostarosta František Majer a vedoucí odboru školství Iveta Lukešová. Tuto slavnostní chvíli si nenechali ujít nejen rodiče žáků, ale také jejich třídní učitelé a ředitelé škol. V úvodu vystoupil pěvecký sboreček žáků ze ZŠ Babí.

Titul Žák roku 2019 získali:

Diana Tran, žákyně ZŠ Komenského

Filip Steiner, žák ZŠ Komenského

Anna Pincáková, žákyně ZŠ Náchod-Plhov

Veronika Shejbalová, žákyně ZŠ Náchod-Plhov

Zuzana Papežová, žákyně ZŠ TGM Náchod

Dang Nguyen Thuy Trang, žákyně ZŠ TGM Náchod

Radomír Štěpánek, žák ZŠ Náchod, Drtinovo náměstí

Dominika Pultarová, žákyně ZŠ Pavlišovská

Jakub Černý, žák ZŠ 1. Máje

Aleš Cedidla, žák Základní umělecké školy Náchod, který ocenění převzal již v minulém týdnu v rámci sborového koncertu ZUŠ

Skokanem roku 2019 se stal:

Adam Dostál, žák ZŠ TGM

Všem oceněným blahopřejeme a přejeme krásné prázdniny!

Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici Nejlepší žáci se dnes sešli na radnici