Středa, 18.09.2019Den čisté mobility a chytré energetiky pro Královéhradecký kraj

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Královéhradecký kraj

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Královéhradecký kraj v úterý 17. 9.  na náchodském náměstí toho nabídl opravdu hodně k vidění. Děkujeme organizátorům, hostům, partnerům akce, vystavovatelům a všem, kteří se přišli podívat, vyzkoušet elektrokoloběžky, elektroskútry, elektromobily všech značek včetně užitkových komunálních elektromobilů a dodávek, elektrobusy, a mnoho dalšího, a všem těm, kteří přispěli i na dobrou věc. Díky vám a vašim výkonům na handbiku teď prostřednictvím Oranžového kola Nadace ČEZ poputuje do Městského střediska sociálních služeb Marie a Stacionáře Cesta téměř 76 tisíc korun! Děkujeme!

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Královéhradecký kraj Den čisté mobility a chytré energetiky pro Královéhradecký kraj