Dnes
Teplota: -2.7 °C

Čtvrtek, 10.9.2020V ulici Ryšavého postaví město nový chodník

V ulici Ryšavého postaví město nový chodník


Starosta Náchoda Jan Birke podepsal za účasti místostarostky Pavly Maršíkové smlouvu o dílo na výstavbu nových chodníků se zástupcem firmy BEZEDOS, s.r.o., Velké Poříčí, která bude výstavbu investice za 5 mil. Kč (5.074.004,05 Kč vč. DPH) realizovat v termínu do konce letošního roku.

Po podpisu smlouvy tak již nic nebrání stavbařům začít práce na výstavbě nového chodníku pro pěší v ulici Ryšavého v úseku od budovy hasičské zbrojnice po řadové garáže po pravé straně komunikace ve směru od příměstské části Babí do Bělovse.  Součástí stavby budou také stavební úpravy všech sjezdů včetně nových a částečné úpravy stávajícího chodníku. Nebudou chybět ani odvodňovací prvky (uliční vpusti, odvodňovací žlab, skluz a vsakovací šachty), umístění dopravního zrcadla, sadové úpravy a výstavba opěrné zdi.

„Nový chodník v délce 523 metrů zabezpečí oddělením pěší a silniční dopravy především bezpečný pohyb chodců v ulici Ryšavého a v celém řešeném úseku bude vybaven bezbariérovými prvky," upřesnil starosta Jan Birke.

 


V ulici Ryšavého postaví město nový chodník V ulici Ryšavého postaví město nový chodník

V ulici Ryšavého postaví město nový chodník V ulici Ryšavého postaví město nový chodník

Další v galerii 4

Další zprávy /

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021


 Radnice, Masarykovo náměstí 40

 Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

   po    8.00-13.00
   st    12.00-17.00

 Budova MěÚ, Němcové 2020

   po    8.00-13.00
   út    pouze klienti objednaní online
   st    12.00-17.00
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

 Vedoucí odborů - kontakty

 Elektronická obsluha občana

Klienty žádáme, aby při vyřizování svých záležitostí preferovali elektronickou formu.
Pro veřejnost bude otevřena podatelna v budově radnice (Masarykovo nám. 40., přízemí) a podatelna v budově v Zámecké ulici v uvedených časech.