Dnes
Teplota: 7.7 °C

Čtvrtek, 15.10.2020Péče o děti zdravotníků a záchranářů je zajištěna

Péče o děti zdravotníků a záchranářů je zajištěna


Od středy 14. 10. 2020 je v Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě zajištěno hlídání dětí ve věku 3-10 let zaměstnanců bezpečnostních sborů, ozbrojených sil a dalších složek integrovaného záchranného systému, hygienických stanic a také poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb, aby nebyl ohrožen chod kritické infrastruktury a zdravotnických a sociálních zařízení.

Včera nastoupilo prvních 11 dětí, dnes 19 a poptávka roste. O děti je postaráno v maximální možné míře přesně podle jednotlivých potřeb. Děkujeme všem náchodským školám a Středisku volného času Déčko, že zapojili pedagogy do péče o děti především zdravotníků, kteří potřebují zázemí a volné ruce k náročné práci.

Péče o děti bude zajištěna i v týdnu vyhlášených školních prázdnin 26.-30. 10. včetně státního svátku 28. 10.!


Ilustrační foto Ilustrační foto

Další zprávy /

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020


 Úřad:

 Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.

Elektronická obsluha občana

Klienty žádáme, aby při vyřizování svých záležitostí preferovali elektronickou formu.
Pro veřejnost bude otevřena podatelna v budově radnice (Masarykovo nám. 40., přízemí) a podatelna v budově v Zámecké ulici v uvedených časech.