Středa, 03.03.2021Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie

Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie

Ve čtvrtek 25. 2. 2021 navštívila Domov pro seniory Kateřina Zemanová, která předala hmotné dary Nadačního fondu ing. Miloše Zemana, prezidenta České republiky. Hmotné dary obsahovaly dezinfekci, trvanlivé pečivo, ovoce, čaje, vitamíny a minerály v tabletách, regenerační krémy pro zaměstnance Domova pro seniory. Zástupce FY MEDILAB daroval desinfekce a roušky. Kateřinu Zemanovou přivítal s kyticí ředitel MěSSS Marie a klientka domova paní Helena Havlíková. Za celou akcí stál náchoďák David Novotný, který  daroval kalendáře pro klienty domova.

Setkání s milou návštěvou bylo v přátelské a veselé atmosféře a bylo dokumentováno fotografiemi.

Předané dary všechny potěšily, protože byly předány ve smutné a těžké době ztrápené koronavirem. Na rozloučenou Kateřina Zemanová popřála všem hodně zdraví a síly pro zvládání pracovních i osobních závazků v nelehké době a ocenila práci zaměstnanců Domova pro seniory Marie.

Za dary děkujeme.

Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel MěSSS Marie

Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie