Úterý, 29.06.2021Nedělní odpoledne se Stavostrojkou v Domově pro seniory Marie

Nedělní odpoledne se Stavostrojkou v Domově pro seniory Marie

V neděli 27. června 2021 se v okolí Domova pro seniory Marie rozezněly tóny dechové kapely Stavostrojka z Nového Města nad Metují. Po dlouhé době omezení z důvodu koronaviru si klienti užili úžasné živé hudební vystoupení. Ve venkovních prostorách domova zahrála Stavostrojka pro klienty domova, kteří si s ní a s chutí zanotovali. Každá písnička byla odměněna potleskem a radostným úsměvem klientů. Počasí bylo báječné a sluníčko podtrhlo přátelskou a veselou náladu. Hudba zahnala chmury a stesk, které provázely koronavirovou dobu. Klienti si pochutnali na klobásách, které báječně upekl pan domovník a ochotný personál je roznášel. Nedělního odpoledne se zúčastnilo vedení města Náchoda, se kterým se klienti opět rádi setkali.
Stravostrojce děkujeme za vynikající hudební zážitek a přejeme hodně zdraví.

Mgr. Jaromír Vejrych

Nedělní odpoledne se Stavostrojkou v Domově pro seniory Marie Nedělní odpoledne se Stavostrojkou v Domově pro seniory Marie