Pátek, 10.09.2021V Montaci můžete pozorovat nový „MIKROSVĚT“

V Montaci můžete pozorovat nový „MIKROSVĚT“

Společnosti Lesy města Náchoda, spol. s r.o. se podařilo, ve spolupráci se firmou EKOSFER Solutions, s.r.o., dokončit další zastavení na naučném okruhu v Montaci. Tentokrát se jedná o stanoviště nazvané „MIKROSVĚT", které by mělo umožnit (pomocí lupy a lopatky) bližší pozorování „půdotvorných" organismů žijících uvnitř nebo na povrhu půdy a vytvářejících podmínky pro zdárné fungování lesního ekosystému. Věříme, že tento nevšední naučný prvek svým provedením a zdařilou grafikou zaujme všechny návštěvníky tohoto příměstského lesa a dětem z mateřských školek a základních škol vytvoří další místo pro poznávání přírodních zákonitostí.

V Montaci můžete pozorovat nový „MIKROSVĚT“ V Montaci můžete pozorovat nový „MIKROSVĚT“