Neděle, 28.11.2021Zahájení adventního času v Náchodě

Zahájení adventního času v Náchodě

Město Náchod se dnes v podvečer první adventní neděle rozzářilo vánoční výzdobou.Ta nechybí tradičně v ulicích na sloupech veřejného osvětlení, na náměstích v centru, před nádražím, ani v Malých lázních v Bělovsi.

Na přípravách se podíleli nejen pracovníci Technických služeb Náchod, ale přispěli i evropští dobrovolníci působící ve Středisku volného času Déčko a okolních organizacích společně s estetickým oddělením Déčka, kteří ozdobili celkem 28 květníků na Masarykově náměstí. Ti vyráběli dekorace celkem tři týdny, proto věříme, že společně s veškerou vánoční výzdobou ve městě vás potěší a naladí v době adventu na vánoční atmosféru.

Třešničkou na dortu je jako vždy rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí první adventní neděli. V této souvislosti Město Náchod děkuje Skupině ČEZ za finanční podporu akce Rozsvěcení vánočního stromu v Náchodě.

Přejeme vám všem krásný, klidný a pohodově prožitý celý advent!

Logo ČEZ

Zahájení adventního času v Náchodě Zahájení adventního času v Náchodě