Úterý, 10.05.2022Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté

Jubilejní 10. ročník regionálního veletrhu fiktivních firem, který pořádá Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, právě dnes probíhá v prostorách Městského divadla Dr. J. Čížka.

I letos se zde sešla řada vynikajících studentských firem z celého regionu i z jiných koutů ČR. V 10 hodin veletrh zahájila ředitelka školy Věra Svatošová společně s místostarostou města Náchoda Františkem Majerem.

Veletrhy fiktivních firem jsou pro studenty skvělou příležitostí předvést, jak úspěšně své firmy prozatím realizovali, a zjistit, v čem vězí jejich nedostatky. Vyzkouší si zde prezentovat svoji firmu potenciálním klientům, zjišťují, na co lze zákazníky nalákat, a posléze s nimi uzavírají obchody. Získají tak cenné zkušenosti pro své budoucí povolání.

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté