Pátek, 17.06.2022Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

Obřadní síň náchodské radnice dnes patřila „náchodskému Gočárovi".

Představitelé města Náchoda - starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer, Fotoklub Náchod a potomci a příbuzní ing. Arch. Františka Kulhánka, zde za účasti široké veřejnosti v podvečer pokřtili novou publikaci, která zachycuje život a působení tohoto rokycanského rodáka v Náchodě, který stál u zrodu zásadních stavebních řešení v našem městě.

Kniha nabízí dobové články, obrazy, grafiky a plakáty a také celou řadu doposud nepublikovaných obrazových příloh a rozhodně svým obsahem zaujme nejen Náchoďáky.

Zakoupit ji můžete v Městském informačním centru na Masarykově náměstí za 310 Kč.

foto: Tomáš Menec

Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“