Pondělí, 02.01.2023Prvním náchodským miminkem narozeným v roce 2023 je Filip

Prvním náchodským miminkem narozeným v roce 2023 je Filip

Letošní první náchodské miminko přišlo na svět hned v neděli 1. 1. 2023 v 5:39 hodin a je jím chlapeček Filip s mírami 3275 g a 50 cm.

Každoročně mamince s trvalým pobytem v Náchodě, které se narodí první miminko v novém roce, přicházejí ještě do porodnice popřát představitelé města Náchoda. Dnes dopoledne navštívili maminku malého Filípka starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka a Milan Vik a popřáli jí k jeho narození. Kromě květiny předali mamince prvního náchodského občánka dárkový poukaz k nákupu výbavy pro miminko v hodnotě 3000 Kč a drobnou pozornost.

Celé rodině přejeme do nového roku především pevné zdraví, štěstí a mnoho společných radostných chvil!

Prvním náchodským miminkem narozeným v roce 2023 je Filip Prvním náchodským miminkem narozeným v roce 2023 je Filip