Pondělí, 30.10.2017Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva

Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva

Stejně jako v minulém roce, i letos se nám podařilo dovézt do Náchoda prestižní tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva. Náchodská tělocvična na ZŠ TGM totiž splňuje ty nejpřísnější požadavky na pořádání podobných akcí.
Kemp proběhl v termínu od 25.10. do 27.10.2017 pod vedením hlavního trenéra KVŽ ( krajský výběr žactva ) a RVŽ ( regionální výběr žactva ) Královéhradeckého kraje pana Mgr.Tomáše Vaníčka. Třech tréninkových jednotek se také ujal náš dvojnásobný olympionik a reprezentant Pavel Petříkov. Kempu se účastnilo 52 judistů z výběrů Královéhradeckého a Libereckého kraje v kategoriích od 13 a do 15 let.

Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva Tréninkový kemp regionálních a krajských výběrů žactva