Pátek, 25.10.2019Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté

Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté

Středisko volného času Déčko Náchod uspořádalo ve čtvrtek 24. října 2019 již 21. ročník Běhu do zámeckých schodů o pohár starosty města Náchoda.

Běhu se tradičně účastní stovky dětí ze základních škol z Náchoda a okolí a čeká je vždy trasa dlouhá 1,5 km a 305 zámeckých schodů. Nejlepší týmy pak obdrží putovní poháry, nejlepší závodníci a závodnice z každé kategorie drobné odměny, které jim předala místostarostka Pavla Maršíková.

Děkujeme organizátorům za přípravu oblíbeného závodu, kterému tentokrát počasí opravdu přálo a všem vítězům, ale i účastníkům blahopřejeme!

Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté