Dnes
Teplota: 18.0 °C

Úterý, 22.02.2022Atletika -halové Mistrovství ČR v Ostravě

Atletika -halové Mistrovství ČR v Ostravě

Na halovém Mistrovství ČR dorostu a juniorů do Ostravy odcestovala trojice  atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda , konaného ve dnech 19.-20.2.2022.

Již samotná účast vybraných atletů technickým delegátem byla obrovským úspěchem.

Nejvíce zazářila teprve prvním rokem dorostenka Daniela Vacková, která se probojovala až do finále na 60m překážek, kde skončila na 8. místě.

V dorostencích Daniel Zeman v osobním rekordu na 800m časem 2:06,03min. skončil celkově z 24 nejlepších závodníků na 18. místě.

V  kategorii juniorů se představil závodící prvním rokem Jiří Bruha ,který nejdříve na 60m časem 7,14sec. skončil celkově na 14. místě a to se mu také podařilo na 200m trati výkonem 23,10sec.

Celkově odjížděla výprava spokojena s konstatováním, že se pokusí v hlavní letní části ještě vylepšit dosavadní výsledky i umístění!!!

zprava je trenér Ing. Jiří Vondřejc , Daniel Zeman , Daniela Vacková , Jiří Bruha a hlavní trenér Jiří Vondřejc zprava je trenér Ing. Jiří Vondřejc , Daniel Zeman , Daniela Vacková , Jiří Bruha a hlavní trenér Jiří Vondřejc