Dnes
Teplota: 4.5 °C

Čtvrtek, 01.06.2023Náchodský korfbal slaví 25 let svého trvání

Náchodský korfbal slaví 25 let svého trvání

Český pohár - ve dnech 2.-4. 6. 2023 se bude konat celostátní turnaj - za účasti týmů v žákovských kategoriích. Hrát se bude na plhovském hřišti, azyl sportovcům poskytne Základní škola Náchod-Plhov, školní družina a školní jídelna. Bude na co koukat, zveme všechny příznivce sportu dětí.

Mistři České republiky v kategorii mladších žáků - tým získal cenné umístění na závěrečném turnaji, který jsme odehráli v hale gymnázia v Trutnově. Minižáci uspěli hned dvakrát - získali stříbrné medaile na finálovém turnaji ligy minižáků. Stříbrní byli také na turnaji K4 v Českých Budějovicích.

Náchodský korfbal tak oslavil 25 let svého trvání!