Teplota: -1.4 °C

Pondělí, 16.03.2020Aktuální opatření v Náchodě k 16. 3. 2020

Aktuální opatření v Náchodě k 16. 3. 2020

V důsledku nařízení karantény pro celou ČR omezuje svůj chod od pondělí 16. 3. 2020 i Městský úřad v Náchodě.

Úřad bude otevřen pro občany pro vyřízení pouze nejnutnějších případů, a to pouze v pondělí a ve středu od 14 do 17 hodin.

Bude zachován chod těch nejdůležitějších agend jako je agenda občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů a registr vozidel, na každém odboru bude zajištěna účast vedoucího odboru a jednoho pověřeného úředníka.

Provoz Městské policie Náchod probíhá bez omezení, strážníci provádějí hlídkovou činnost ve městě, příp. řídí provoz

Do odvolání se nebude vybírat parkovné na parkovištích „u Bílé růže" a v areálu bývalé Tepny (parkoviště TS Náchod) kvůli omezení osobního kontaktu při předávání plateb, provoz parkovacích automatů ve městě bez omezení.

Provoz sběrného dvora Technických služeb Náchod s.r.o. a plánovaný svoz bioodpadu bude probíhat dle harmonogramu.

Ilustrační foto Ilustrační foto