Pátek, 29.09.2017Akademie 60+ vstupuje do svého 3. ročníku

Akademie 60+ vstupuje do svého 3. ročníku

V úterý 26. září byly novým studentům předány indexy a studium může začít.

Představitelé města Náchoda - starosta Jan Birke a místostarostové Pavla Maršíková, Miroslav Brát a Jan Čtvrtečka společně s ředitelem ZUŠ Náchod Zbyňkem Mokrejšem a koordinátorkou projektu paní Marií Cíchovou přivítali v obřadní síni náchodské radnice nové studenty uměleckých oborů. "Tento projekt, kdy v dopoledních hodinách mohou ZUŠku navštěvovat i ti dříve narození, je úžasnou službou pro občany našeho města a nás velmi těší zájem o něj. Je to skvělá příležitost udělat něco pro sebe a navázat nová přátelství, a to vše v doprovodu skvělých pedagogů náchodské ZUŠ," uvedl starosta Jan Birke. Přejeme novým studentů spoustu krásných zážitků!

Pořádání Akademie 60+ je součástí projektu "Aktivní senior polsko-českého příhraničí, CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000057, spolufinancovaného  z prostředků EU-    EFRR  a  SR ČR prostřednictvím programu INTERREG V-A Česká republika - Polsko 2014-2020.

Loga

Akademie 60+ vstupuje do svého 3. ročníku Akademie 60+ vstupuje do svého 3. ročníku