Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Městská informační centra vás zvou na den otevřených dveří

Středa, 20.10.2021

Srdečně zveme širokou veřejnost v pondělí 25. října 2021 od 9 do 17 hodin do Městského informačního centra na Masarykově náměstí, a v úterý 26. října 2021 od 9 do 16 hodin do Městského informačního centra v Malých lázních na den otevřených dveří.

Plakát - Den otevřených dveří IC Plakát - Den otevřených dveří IC

plakát - DEN IC_ML plakát - DEN IC_ML

ilustrační foto ilustrační foto

Přípravy zimních novin Kladského pomezí vrcholí

Úterý, 12.10.2021

Tradiční zimní vydání turistických novin Kladského pomezí je téměř hotovo. Na pultech informačních center bude k dostání zdarma v průběhu listopadu a od stejné chvíle si jej budete moci přečíst i v elektronické podobě na našich webových stránkách www.kladskepomezi.cz.

Zima v Kladském pomezí _02_foto Markéta Tomanová Zima v Kladském pomezí _02_foto Markéta Tomanová

Noviny KP_foto Jan Záliš Noviny KP_foto Jan Záliš

Změna provozní doby MIC Náchod

Pátek, 1.10.2021

Dovolujeme si vás informovat o změně provozní doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních Běloves.

ilustrační foto ilustrační foto

Sváteční otevírací doba informačních center

Pátek, 24.9.2021

V úterý 28. září 2021 budou pobočky informačních center otevřeny pro veřejnost dle následující otevírací doby:

Otevírací doba Otevírací doba

Žlutý autobus Slunečné léto zavítá i do Náchoda

Pondělí, 20.9.2021

V pátek 24. září 2021 od 14 hodin přijede na Masarykovo náměstí žlutý autobus s protagonisty seriálu Slunečná a rozjedou společně s vámi odpoledne plné zábavy.

Slunečné léto - plakát Slunečné léto - plakát

Slunečné léto Slunečné léto

Festival zážitků se loučí

Pátek, 17.9.2021

Před šesti lety se začal rodit největší a nejrozsáhlejší projekt v historii neziskové organizace Kladské pomezí, který dostal název Festival zážitků. Inspirován byl celosvětovým trendem zážitkového cestovního ruchu, ale jeho cílem bylo i zatraktivnění méně navštěvovaných míst a rovnoměrné rozptýlení návštěvníků po našem regionu.

Plakát_Ukončení FZ Plakát_Ukončení FZ

Tradice_autor Tomáš Menec Tradice_autor Tomáš Menec

Osobnosti_archiv Kladské pomezí, o.p.s. Osobnosti_archiv Kladské pomezí, o.p.s.

Zveme vás na rozloučení s Festivalem zážitků

Čtvtek, 12.8.2021

Pojďte s námi v sobotu 18. září 2021 společně uzamknout letošní, již třetí sezonu Festivalu zážitků. Sejdeme se v Hronově, městě s tradicí ochotnického divadla.

Zveme vás na rozloučení s Festivalem zážitků Zveme vás na rozloučení s Festivalem zážitků

Náchod žije kulturou

Pondělí, 9.8.2021

V pátek 20. srpna ožije centrum našeho města velkolepým koncertem známých hvězd.

Plakát Plakát