Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Pobočky městského informačního centra otevírají výdejní okénka

Úterý, 20.4.2021

Od úterý 20. dubna 2021 otevírají pobočky městského informačního centra výdejní okénka pro prodej veškerého sortimentu – publikací, suvenýrů nebo regionálních produktů.

MIC Náchod MIC Náchod

Velikonoční svátky – provoz infocentra

Pondělí, 29.3.2021

Dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech 2. až 5. dubna 2021 je Městské informační centrum na Masarykově náměstí uzavřeno.

ilustrační foto ilustrační foto

Přípravy nové marketingové strategie Kladského pomezí míří do finále

Úterý, 23.3.2021

V úterý 2. března 2021 proběhlo druhé a zároveň poslední veřejné projednávání nové marketingové strategie turistické oblasti Kladské pomezí na období 2021-2025, kterého se zúčastnili zástupci z řad samospráv, podnikatelů i neziskového sektoru. Z důvodu přísných protiepidemických opatření se uskutečnilo formou videokonference. Z jednání vyplynuly již konkrétní výstupy, jakým směrem by se měl rozvoj cestovního ruchu v destinaci v následujících pěti letech ubírat.

Projednávání strategie Projednávání strategie

ilustrační foto ilustrační foto

Poznejte Náchod s GEOFUNem

Čtvtek, 4.3.2021

Město Náchod spouští nové geolokační výletní hry! Seznamte se zábavnou a zážitkovou formou se zajímavostmi v Náchodě.

Poznejte Náchod s GEOFUNem Poznejte Náchod s GEOFUNem

Kladské pomezí pracuje na nové marketingové strategii

Čtvtek, 11.2.2021

Jedním z důležitých momentů loňského roku bylo zahájení přípravy nové marketingové strategie pro destinaci Kladské pomezí na období 2021-2025. Jejím hlavním cílem je dosažení společné, jasně čitelné marketingové komunikace regionu. Zpracovatelkou je paní Nora Dolanská, zkušená manažerka, která má bohatou praxi napříč službami cestovního ruchu u nás i v zahraničí.

Kladské pomezí pracuje na nové marketingové strategii Kladské pomezí pracuje na nové marketingové strategii

Prodej roušek a respirátorů v Městském informačním centru nepřerušen

Neděle, 27.12.2020

V souladu s vládními opatřeními je infocentrum pro veřejnost uzavřeno, přesto jsme se rozhodli zachovat prodej roušek a respirátorů pro veřejnost.

IC IC

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Středa, 23.12.2020

Na základě nařízení vlády ČR budou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 27. prosince 2020 do odvolání uzavřeny.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Otevírací doba poboček Městského informačního centra o vánočních svátcích

Pátek, 18.12.2020

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malých lázních během vánočních svátků.

Ilustrační foto Ilustrační foto