Zpravy městkého informačního centra

Městská informační centra vás zvou na den otevřených dveří

Středa, 20.10.2021

Srdečně zveme širokou veřejnost v pondělí 25. října 2021 od 9 do 17 hodin do Městského informačního centra na Masarykově náměstí, a v úterý 26. října 2021 od 9 do 16 hodin do Městského informačního centra v Malých lázních na den otevřených dveří.

Plakát - Den otevřených dveří IC Plakát - Den otevřených dveří IC

plakát - DEN IC_ML plakát - DEN IC_ML

ilustrační foto ilustrační foto

Přípravy zimních novin Kladského pomezí vrcholí

Úterý, 12.10.2021

Tradiční zimní vydání turistických novin Kladského pomezí je téměř hotovo. Na pultech informačních center bude k dostání zdarma v průběhu listopadu a od stejné chvíle si jej budete moci přečíst i v elektronické podobě na našich webových stránkách www.kladskepomezi.cz.

Zima v Kladském pomezí _02_foto Markéta Tomanová Zima v Kladském pomezí _02_foto Markéta Tomanová

Noviny KP_foto Jan Záliš Noviny KP_foto Jan Záliš

Změna provozní doby MIC Náchod

Pátek, 1.10.2021

Dovolujeme si vás informovat o změně provozní doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních Běloves.

Sváteční otevírací doba informačních center

Pátek, 24.9.2021

V úterý 28. září 2021 budou pobočky informačních center otevřeny pro veřejnost dle následující otevírací doby: