Zpravy městkého informačního centra

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Údržba vojenského okruhu dokončena

Pátek, 25.9.2020

Firma BplusP s.r.o., Červený Kostelec, dokončila v těchto dnech pro město Náchod údržbu vojenského okruhu. Jedná se o celkem 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda", je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák". Díky této každoroční údržbě jsou infotabule připraveny dobře sloužit turistům. Letos byla na pěti z nich vyměněna střešní krytina, s obnovou budeme pokračovat i v příštím roce.

Údržba vojenského okruhu dokončena Údržba vojenského okruhu dokončena

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Pátek, 25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Úterý, 22.9.2020

V sobotu 19. září 2020 se uskutečnilo v areálu Malých lázní v Bělovsi sportovní odpoledne pro děti.