Dnes
Teplota: 16.7 °C

Vedoucí odboru MěÚ Náchod

jméno
(funkce)
klapka
(mobil)
E-mail : Odbor :
Konárková Radka Ing.
vedoucí odboru
491405197
736613418
r.konarkova@mestonachod.cz odbor dopravy a silničního hospodářství
Imlauf Martin Ing.
vedoucí odboru
491405452
736613421
m.imlauf@mestonachod.cz odbor obecní živnostenský úřad
Valica Petr Bc.
velitel
491405351
773071156
p.valica@mestonachod.cz Městská policie
Lipovská Andrea Ing.
vedoucí odboru
491405443
736613416
andrea.lipovska@mestonachod.cz odbor výstavby a územního plánování
Schuma Pavel Bc.
vedoucí odboru
491405437
736613419
p.schuma@mestonachod.cz odbor sociálních věcí
Poul Ondřej Ing.
vedoucí odboru, odpadové hospodářství města Náchoda
491405463
736613417
o.poul@mestonachod.cz odbor životního prostředí
Hrubá Iveta
PAM
491405405
776216438
i.hruba@mestonachod.cz kancelář tajemníka
Jiří Svoboda Bc.
vedoucí odboru investic
491405217
773772572
j.svoboda@mestonachod.cz odbor investic a rozvoje města
Adlof Nina Bc.
tisková mluvčí, NZ
491405255
736613427
n.adlof@mestonachod.cz odbor komunikace a cestovního ruchu
Horáková Hana Bc.
vedoucí odboru
491405134
736613425
h.horakova@mestonachod.cz odbor správní
Sedláčková Dana Bc.
vedoucí odboru
491405202
770312952
d.sedlackova@mestonachod.cz odbor finanční
Lukešová Iveta Mgr.
vedoucí odboru
491405422
778420211
i.lukesova@mestonachod.cz odbor školství
Součková Zuzana Ing.
vedoucí odboru
491405246
728542239
z.souckova@mestonachod.cz odbor správy majetku
Cöger Martin Mgr.
vedoucí odboru
491405332
776199404
m.coger@mestonachod.cz odbor kultury a sportu