Čtvtek, 09.11.2023Uzavírka Běstviny

Uzavírka Běstviny

V minulém týdnu došlo k dopravní nehodě, která dočasně uzavřela komunikaci 1. třídy u Běstvin. Komunikace i nadále zůstává uzavřena, zároveň bude omezen průjezd mezi Chlístovem a Spy s ohledem na šířku komunikace. Z tohoto důvodu přistupujeme po dobu úplné uzavírky komunikace I/14 k vydání dopravního opatření v autobusové dopravě, kdy linka 309 ve směru Náchod vynechá zastávky Dobruška,Křovice, Dobruška,Křovice,skládka a Dobruška,Běstviny. Cestující ze Spů do Dobrušky mohou nadále využít spojů linky 267, které se nemění, anebo jet linkou 309 přes Nové Město nad Metují a zde přestoupit do protispoje linky 309. Ve směru z Náchoda jede linka 309 do Krčína do zastávky Nové Město n.Met.,Krčín,most po své trase a poté pokračuje rovnou do zastávky Dobruška,,aut.st. (mimo Spy a Běstviny).

V případě dřívějšího ukončení Vás budeme informovat. Předpokládané uzavření komunikace I/14 je do 20.11.2023. Tento výlukový jízdní řád v sobě obsahuje navíc opatření na uzavírce ve Vysokově a v Solnici. Upozorňujeme, že část spojů je v úseku Náchod - Nové Město n.Met.,Krčín,most uspíšena oproti standardnímu jízdnímu řádu.

Omlouváme se Vám za komplikace a děkujeme za pochopení.

Přílohy:

Výlukový jízdní řád 0911309     (9236_68998333.PDF / 0,5 MB)

ilustrační foto ilustrační foto