Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

Nové zázemí pro cestující na Dobrošově

Pátek, 10.11.2023

V příměstské části Dobrošov byly provedeny stavební úpravy stávající autobusové zastávky, včetně přilehlé plochy kontejnerového stání.

Nové zázemí pro cestující na Dobrošově Nové zázemí pro cestující na Dobrošově

Nové oplocení dětského hřiště na Husově náměstí

Pátek, 27.10.2023

Konstrukce nového oplocení je vyrobena z konstrukční oceli opatřené zinkovým základem a latě jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.

Nové oplocení dětského hřiště na Husově náměstí Nové oplocení dětského hřiště na Husově náměstí

Nová parkovací stání na sídlišti u nemocnice

Pátek, 22.09.2023

Před novými bytovými domy na sídlišti u nemocnice vybudovalo město Náchod parkoviště pro celkem 24 stání, z toho tři jsou vyhrazena pro invalidy.

Oprava chodníku v ulici Za Sodovkárnou je dokončena

Středa, 06.09.2023

Chodník, jehož oprava probíhala od poloviny srpna, se dočkal nového povrchu ze zámkové dlažby včetně výměny podkladních vrstev a silničních obrub. Do nové zámkové dlažby byly dodány a osazeny bezpečnostní prvky dle platných norem a předpisů a osazeny nové sloupy veřejného osvětlení.

Starší zprávy