Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Úterý, 29.12.2020

Od září letošního roku probíhaly úpravy parku v centru města v bezprostřední blízkosti ulice Pražské před budovou okresního soudu.

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Pátek, 18.12.2020

Od dnešního dne mohou motoristé i pěší využívat nový most v ulici Na Horním konci v Náchodě-Bělovsi, stavba byla dnes otevřena pro veřejnost. Dokončení největší letošní investiční akce si prohlédli zástupci města – místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a radní Jan Falta.

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Nový chodník v ulici U Zastávky

Středa, 9.12.2020

Výstavba nového chodníku v ulici U Zastávky v Náchodě Starém Městě je dokončen.

Obnova kontejnerových stání v roce 2020

Pátek, 4.12.2020

Také v letošním roce jsme pokračovali v obnově a „zkrášlení“ kontejnerových stání ve městě. Jedná se o celkem šest stání, u kterých firma ELEKTROIN spol. s r.o., Náchod, provedla nové pojezdové plochy ze zámkové dlažby a terénní úpravy.

Starší zprávy

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

Budova MěÚ, Němcové 2020

út    pouze klienti objednaní online
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021