Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

Dokončené opravy ulic v Náchodě: Silnice opět slouží motoristům

Středa, 23.10.2024

Měsíce září a říjen jsou v Náchodě ve znamení oprav komunikací. Ten rozdíl je opravdu znát a věříme, že všem účastníkům silničního provozu zajistí opravené komunikace nejen vyšší komfort, ale i větší bezpečnost.

Bílkova po opravě Bílkova po opravě

Tylova po opravě Tylova po opravě

Oprava parkoviště na Denisově nábřeží

Úterý, 22.10.2024

V období od 28. 10. do 22. 11. 2024 (v tomto termínu cca 15 dnů) dojde k úplné uzavírce parkoviště na p. p. č. 1134/9 za bytovým domem čp. 250, 257 a 258 (mezi ul. Pražská a Denisovo nábřeží) z důvodu provedení opravy výše uvedeného parkoviště.

Oprava parkoviště na Denisově nábřeží Oprava parkoviště na Denisově nábřeží

Nová kontejnerová stání v Náchodě v roce 2024

Úterý, 22.10.2024

Rok 2024 přinesl v Náchodě další zlepšení v oblasti odpadového hospodářství a současně vzhledu města. Podařilo se dokončit několik dalších nových kontejnerových stání, která významně přispějí k čistotě a pořádku ve městě.

Ulice Strnadova Ulice Strnadova

Ulice Sokolská Ulice Sokolská

Ulice Raisova Ulice Raisova

První náchodský trail s názvem " Lišák" se otevřel veřejnosti

Neděle, 20.10.2024

V sobotu 19. 10. 2024 odpoledne proběhlo v Náchodě v osadě Amerika slavnostní otevření historicky prvního náchodského trailu s názvem „Lišák“ za účasti zástupců města, zhotovitele – Trutnov Trails, z.s., a zástupců spolku Náchodské stezky, kteří se budou starat o jeho údržbu.

První náchodský trail s názvem První náchodský trail s názvem " Lišák" se otevřel veřejnosti

Lávka v Bělovsi je opravená a připravená k bezpečnému užívání

Pondělí, 07.10.2024

Oprava lávky v Bělovsi je úspěšně dokončena a od dnešního dne opět plně v provozu pro veřejnost.

Původní stav Původní stav

Lávka v Bělovsi je opravená Lávka v Bělovsi je opravená

Lávka pro pěší v ul. Na Strži opět v provozu

Středa, 02.10.2024

Od dnešního rána je lávka Na Strži opět otevřena pro pěší! Po několika týdnech prací se tak občané mohou těšit na zcela zrekonstruovanou lávku, která opět propojí využívanou trasu především školákům ze ZŠ T. G. Masaryka.

Lávka Na Strži Lávka Na Strži

Oprava dvora ZŠ Komenského v Náchodě

Pondělí, 16.09.2024

V minulém týdnu byly zahájeny stavební práce na obnově ploch účelové komunikace ve dvoře Základní školy v Náchodě, Komenského 425.

Oprava dvora ZŠ Komenského v Náchodě Oprava dvora ZŠ Komenského v Náchodě

Oprava chodníků v ulici Bezručova

Pátek, 13.09.2024

V rámci rychlé a ekonomicky efektivní opravy jsme dokončili opravu části starých chodníků v ulici Bezručova.

Oprava chodníků v ulici Bezručova Oprava chodníků v ulici Bezručova