Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

ZŠ A MŠ J. ZEMANA - den otevřených dveří a zápis

Čtvtek, 22.02.2024

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří - ZŠ A MŠ J. ZEMANA, který se uskuteční 27.3.2024 od 9:00 do 16:00.

Školička „nanečisto“ - ZŠ Náchod - Plhov

Středa, 17.01.2024

Zveme všechny budoucí prvňáčky do školy na čtyři vyučovací hodiny. Děti se seznámí s prostředím, ve kterém stráví příštích několik let, vyzkouší si, jak dlouhá je vyučovací hodina a co všechno mohou od školy očekávat.

ilustrační foto ilustrační foto

Den otevřených dveří 2024 - Montessori mateřská škola a základní škola s.r.o.

Středa, 17.01.2024

Ukázka výuky alternativního vzdělávání, prohlídka školy + informace od zakladatelky školy

Lesní mateřská školka Lesní mateřská školka

Den otevřených dveří Den otevřených dveří

Vystoupení žáků ze Základní školy Plhov

Středa, 20.12.2023

V úterý 19. prosince 2023 vystoupili žáci od první do deváté třídy ze ZŠ Plhov s vánočním programem.

Vystoupení žáků ze Základní školy Plhov Vystoupení žáků ze Základní školy Plhov

Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023

Sobota, 04.11.2023

V pátek a v sobotu 3. a 4. 11. patřila náchodská sokolovna Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023.

Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023 Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2023

Do náchodských základních škol dnes nastoupilo celkem 200 prvňáčků

Pondělí, 04.09.2023

První školní den je velkou událostí nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, babičky a dědečky, kteří je do školy doprovázeli.

Do náchodských základních škol dnes nastoupilo celkem 200 prvňáčků Do náchodských základních škol dnes nastoupilo celkem 200 prvňáčků

Montessori mateřská škola a základní škola hledá učitele/ učitelku

Úterý, 22.08.2023

Montessori mateřská škola a základní škola urgentně hledá učitele/učitelku s aprobací pro 1. stupeň ZŠ.

Inzerát Inzerát

Ocenění žáků a pedagogů

Středa, 14.06.2023

Město Náchod každoročně na konci školního roku oceňuje píli a úspěchy žáků udělením titulu „Žák roku“. Titul je udělován v kategoriích 1. stupeň a 2. stupeň ZŠ a nejlepší žák ZUŠ.

Ocenění za dlouholetou práci Ocenění za dlouholetou práci