Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu

Starší zprávy

Náchod přivítal vévodu Kuronského

Neděle, 10.09.2023

Letos již po sedmnácté zavítal do Náchoda vévoda Kuronský se svou rodinou, aby se zúčastnil Náchodských Kuronských slavností.

Náchod přivítal vévodu Kuronského Náchod přivítal vévodu Kuronského

Svatovavřinecký jarmark

Neděle, 13.08.2023

Víkend patřil v Náchodě Svatovavřineckému jarmarku.

Svatovavřinecký jarmark Svatovavřinecký jarmark

Atletika -Mistrovství ČR

Pondělí, 19.06.2023

Ve dnech 17.-18.6.2023 uspořádal atletický oddíl TJ Dukla Praha Mistrovství ČR v atletice jednotlivců dorostenecké a juniorské kategorie.

Atletika -Mistrovství ČR Atletika -Mistrovství ČR

Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu

Pondělí, 19.06.2023

Sportovní areál na Hamrech je dnes dějištěm 5. ročníku atletické olympiády základních škol náchodského okresu, kterou pořádá Kulturní a sportovní nadace města Náchoda a město Náchod pod záštitou starosty města Jana Birke.

Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu

Lázeňská sezóna v Malých lázních v Bělovsi zahájena!

Sobota, 20.05.2023

Za účasti zástupců všech partnerů (Náchod, Hronov, Kudowa-Zdrój a Duszniki-Zdrój) úspěšně zrealizovaného česko-polského projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS podpořeného z programu INTERREG V-A Česká republika–Polsko 2014–2020 byla dnes odpoledne zahájena starostou Náchoda Janem Birke další lázeňská sezona.

Lázeňská sezóna v Malých lázních v Bělovsi zahájena! Lázeňská sezóna v Malých lázních v Bělovsi zahájena!

4. ročník Náchodské junior - seniorády

Čtvtek, 09.06.2022

Město Náchod vás zve v sobotu 11. června 2022 na 4. ročník Náchodské junior - seniorády, která se koná za podpory Královéhradeckého kraje a a hejtmana Martina Červíčka. Akce se uskuteční v rámci Dnů pro rodinu od 10 do 15 hodin na atletickém stadionu Hamra.

ilustrační foto ilustrační foto

Otevření poboček Městského informačního centra od pondělí 10. 5. 2021

Čtvtek, 06.05.2021

Od pondělí 10. května dojde díky uvolnění vládních opatření k otevření poboček Městského informačního centra na Masarykově náměstí, v Malých lázních a sezónní pobočky na Státním zámku v Náchodě.

IC SZ Náchod IC SZ Náchod

IC Malé lázně IC Malé lázně

IC Masarykovo náměstí IC Masarykovo náměstí

Finanční zápůjčky na podporu spolkové činnosti v oblasti sportu

Pátek, 29.01.2021

S ohledem na pozastavení dotačních programů určených na podporu celoroční spolkové činnosti v oblasti sportu, schválila Rada města Náchoda možnost udělování finančních zápůjček sportovním klubům, které budou mít v nastalé situaci problém se zajištěním své činnosti.

Ilustrační foto Ilustrační foto