Neděle, 10.09.2023Náchod přivítal vévodu Kuronského

Náchod přivítal vévodu Kuronského

Letos již po sedmnácté zavítal do Náchoda vévoda Kuronský se svou rodinou, aby se zúčastnil Náchodských Kuronských slavností.

Bohatý program připravený pro všechny návštěvníky v centru města se opravdu vydařil nejen díky krásnému počasí, ale hlavně díky všem účinkujícím, organizátorům a návštěvníkům, kteří si již od dopoledne až do pozdního večera užívali pestrou nabídku zakončenou večerním koncertem Petra Koláře.

Děkujeme za návštěvu paní lotyšské velvyslankyni Elitě Kuzma a představitelům partnerských měst Bauska, Partizánske, Klodzko a Polanica-Zdrój a těšíme se opět za rok.

Děkujeme také Déčku Náchod, pěveckému sboru CANTO ZUŠ Náchod, Základní škole T. G. Masaryka Náchod, Muzeu Náchodska, Základní škole Pavlišovská, Náchod - Babí, MŠ Velké Poříčí, SPŠ Otty Wichterle, moderátorovi Josef Mádle a mnoha dalším účinkujícím a stánkařům!

Náchod přivítal vévodu Kuronského Náchod přivítal vévodu Kuronského