Dnes
Teplota: 12.0 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Atletika - Mezikrajové utkání mladšího žactva

Čtvtek, 29.9.2022

ve středu 28.9.2022 odjela s trenéry Nela Wittvarová na Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva ročníku 2009-2010.

Nela Wittvarová s trenéry Nela Wittvarová s trenéry

Společné s družstvem Jiří Vondřejc + Ing.Jiří Vondřejc-trenéři Společné s družstvem Jiří Vondřejc + Ing.Jiří Vondřejc-trenéři

Atletika

Pondělí, 26.9.2022

V sobotu 24.9.2022 odjela s trenéry do Mladé Boleslavi dvojice děvčat na Mistrovství ČR družstev juniorek ročníku 2003 a mladších.

S trenérem a rodiči je Radek Majera. S trenérem a rodiči je Radek Majera.

S medailemi zleva stojí:Matyáš Kraml,trenér Ing.Jiří Vondřejc,Ivo Vacek, zleva leží Michael Patzelt a František John. S medailemi zleva stojí:Matyáš Kraml,trenér Ing.Jiří Vondřejc,Ivo Vacek, zleva leží Michael Patzelt a František John.

Trenéři v Arménském restaurantu v Mladé Boleslavi Trenéři v Arménském restaurantu v Mladé Boleslavi

Úspěch náchodské fotbalové přípravky

Čtvtek, 22.9.2022

Mimořádného úspěchu dosáhla v sobotu 17.9.2022 mladší přípravka FK Náchod U8 na silně obsazeném turnaji v Červených Pečkách. Parta celkem sedmi statečných (6 chlapců ročníku 2015 a dívka ročníku 2014) předvedla neskutečné výkony a zaslouženě se radovala z celkového vítězství.

Sportovní den s Pferdou pro dobrou věc

Pátek, 16.9.2022

Náchodská nezisková organizace PFERDA srdečně zve širokou veřejnost tuto neděli 18. září 2022 od 14 hodin na náchodské Dětské dopravní hřiště Běloves, kde proběhne Sportovní den pro Pferdu.

Starší zprávy