Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport
  • Doprava
Úřad

Omezení provozu Czechpointu v budově radnice v pátek 25.10.2024

24.10.2024

V pátek 25. 10. 2024 bude technických důvodů uzavřeno pracoviště CzechPoint (podatelna a ověřování) v budově radnice na Masarykově náměstí, čp. 40.

Czechpoint Czechpoint

Dokončené opravy ulic v Náchodě: Silnice opět slouží motoristům

23.10.2024

Měsíce září a říjen jsou v Náchodě ve znamení oprav komunikací. Ten rozdíl je opravdu znát a věříme, že všem účastníkům silničního provozu zajistí opravené komunikace nejen vyšší komfort, ale i větší bezpečnost.

Bílkova po opravě Bílkova po opravě

Tylova po opravě Tylova po opravě

Město

Poděkování za štědrou podporu sbírky pro medvěda

23.10.2024

Milí dárci a podporovatelé, s velkou radostí a vděčností Vám chceme poděkovat za Vaši úžasnou štědrost a podporu sbírky pro medvěda.

Nová kontejnerová stání v Náchodě v roce 2024

22.10.2024

Rok 2024 přinesl v Náchodě další zlepšení v oblasti odpadového hospodářství a současně vzhledu města. Podařilo se dokončit několik dalších nových kontejnerových stání, která významně přispějí k čistotě a pořádku ve městě.

Starší zprávy