Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Úřad

Důležitá Informace pro dobrovolníky!

19.10.2020

Chcete pomáhat? Nabízíte dobrovolnickou pomoc v této vypjaté době? Nevíte, kde začít, kam se obrátit?

Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát

Důležitá Informace pro dobrovolníky! Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři

17.10.2020

V sobotu dorazila do nemocnice v Náchodě skupina vojáků, kteří budou pomáhat personálu v péči o nemocné s COVID-19.

Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři

Malé lázně v Bělovsi přecházejí od 16. 10. 2020 na zimní provoz

15.10.2020

S ohledem na snižující se teploty a nepříznivé počasí přecházíme v pátek 16. 10. 2020 na zimní provoz. Co to pro návštěvníky kolonády v Malých lázních znamená?

Město

Péče o děti zdravotníků a záchranářů je zajištěna

15.10.2020

Od středy 14. 10. 2020 je v Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě zajištěno hlídání dětí ve věku 3-10 let zaměstnanců bezpečnostních sborů, ozbrojených sil a dalších složek integrovaného záchranného systému, hygienických stanic a také poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb, aby nebyl ohrožen chod kritické infrastruktury a zdravotnických a sociálních zařízení.

Starší zprávy

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.