Teplota: -2.3 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Město

Město bude vybírat novou firmu na dostavbu Malých lázní

14.12.2018

Dnes, tj. 14. 12. 2018, proběhlo předání stavby Malých lázní v Bělovsi. Jak bylo avizováno, nebylo v silách dodavatele společnosti Green Project, s.r.o., Průhonice dokončit stavbu, která byla zahájena v říjnu 2017.

Město bude vybírat novou firmu na dostavbu Malých lázní Město bude vybírat novou firmu na dostavbu Malých lázní

Nová lávka propojuje Letnou a Klínek

13.12.2018

Dnes v pravé poledne slavnostně otevřeli zástupci města místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer nově vybudovanou lávku přes železniční trať v Náchodě Starém Městě.

Nová lávka propojuje Letnou a Klínek Nová lávka propojuje Letnou a Klínek

Žáci ZŠ TGM mohou využívat novou učebnu dílen

13.12.2018

Přesně po roce od prvotního nápadu předsedy Spolku rodičů a přátel školy při Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě pana Petra Jiráska byla dnes za účasti místostarostů města Jana Čtvrtečky, Pavly Maršíkové a Františka Majera slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná učebna dílen.

Vánoční vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie

13.12.2018

Ve čtvrtek 13. prosince 2018, klienty Domova pro seniory Marie navštívily děti z MŠ Alšova s vánočními písničkami a koledami.

Starší zprávy