Teplota: -4.3 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Město

Budovy městského úřadu mají nové označení

16.2.2019

V průběhu tohoto týdne nainstalovali pracovníci firmy Elektro Drapač, s.r.o., z Velkého Poříčí nová světelná označení na budovy Městského úřadu v Náchodě v ulici Němcové a Zámecké.

Budovy městského úřadu mají nové označení Budovy městského úřadu mají nové označení

Úřad

Poplatek za odpady se ani v roce 2019 v Náchodě nezvyšuje!

14.2.2019

Se začátkem nového roku přicházejí opět každoroční povinnosti platit místní poplatky. Dobrou zprávou pro náchodské občany je fakt, že poplatek za odpady se v roce 2019 nezvyšuje. Ti, co zaplatí do konce února 2019, výrazně ušetří.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Město

Odstávka teplovodu na Mánesově nábřeží - neděle 17. 2.

13.2.2019

Na základě sdělení innogy Energo, s.r.o., si vás dovolujeme informovat o odstávce dodávky tepla ze zdroje Z3 Mánesovo nábřeží teplárny Náchod.

Turista

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

13.2.2019

Kladské pomezí i letos nabídne po celý červenec a srpen zábavně-naučný program na každý den v týdnu.

Starší zprávy