Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Oprava komunikace V Ostrovech

Pondělí, 13.8.2018

Z důvodu pokládky asfaltu nebude v termínu 17.-19. 8. 2018 umožněn vjezd na tuto komunikaci.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Kraj upozorňuje na potřebnost náhradních rodičů. V září uspořádá týden pěstounství

Pondělí, 13.8.2018

Královéhradecký kraj pořádá ve spolupráci s městskými úřady a neziskovými organizacemi na podporu náhradní rodinné péče Týden pěstounství Královéhradeckého kraje.

www.stansenahradnimrodicem.cz www.stansenahradnimrodicem.cz

Vavřinecká pouť a svěcení chleba

Neděle, 12.8.2018

10. srpen je dnem, kdy svůj svátek slaví svatý Vavřinec - patron archivářů, knihovníků, kuchařů a koželuhů, jeden z patronů města Řím, jehož jméno nosí i dominanta náchodského Masarykova náměstí - kostel sv. Vavřince.

Vavřinecká pouť a svěcení chleba Vavřinecká pouť a svěcení chleba

Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku

Neděle, 12.8.2018

V průběhu července bylo upraveno a rozšířeno další dětské hřiště v Náchodě – tentokrát v ulici Pod Homolkou na Klínku.

Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku Dětské hřiště v ulici Pod Homolkou na Klínku

K pořádku v parku Déčka přispějí nové koše

Neděle, 12.8.2018

Děkujeme Městu Náchod, které instalovalo nové odpadkové koše v parku areálu SVČ Déčka.

K pořádku v parku Déčka přispějí nové koše K pořádku v parku Déčka přispějí nové koše

Výstavba významného dopravního propojení v centru Náchoda zahájena

Středa, 8.8.2018

Jednou z největších investic v letošním roce v Náchodě bude právě v tomto týdnu zahájená stavba propojení komunikací v ulicích Janáčkova a Poštovní a související vybudování viaduktu pod železniční tratí.

Propojení Poštovní - Janáčkova Propojení Poštovní - Janáčkova

Dočasné parkoviště v ulici Bartoňova

Úterý, 7.8.2018

V termínu od 6. 8. do 15. 9. 2018 bude probíhat realizace dočasného parkoviště v ulici Bartoňova.

Důležité upozornění z městského infocentra

Pondělí, 6.8.2018

Dovolujeme si vás upozornit, že dne 7. srpna 2018 v dopoledních hodinách nebude možné v Městském informačním centru na Masarykově náměstí vyzvednout / zakoupit vstupenky.