Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Jak je to v souvislosti s nově zavedenými krizovými opatřeními s venkovními sportovišti v Náchodě?

Čtvrtek, 22.10.2020

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR platného od 21. října 2020 se zakazuje na všech ostatních veřejně přístupných místech v zastavěném území obce (tedy i na sportovištích), pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest na stejném místě a ve stejný čas více než 2 osob vzdálených od sebe více než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.

Provoz venkovních sportovišť v Náchodě Provoz venkovních sportovišť v Náchodě

Provoz MŠ Vančurova přerušen do 30. 10. 2020

Čtvrtek, 22.10.2020

Od 23. do 30. 10. 2020 je z organizačních důvodů přerušen provoz Mateřské školy, Náchod, Vančurova 1345.

Provoz MŠ Vančurova přerušen do 30. 10. 2020 Provoz MŠ Vančurova přerušen do 30. 10. 2020

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Čtvrtek, 22.10.2020

Na základě nařízení vlády ČR jsou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 22. října 2020 do odvolání uzavřeny.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvrtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

IC nu IC nu

IC n IC n

IC ML u IC ML u

Provoz Městského úřadu v Náchodě v době nouzového stavu

Středa, 21.10.2020

V návaznosti na nově vyhlášená opatření Vládou ČR bude v následujících dnech zajištěn chod Městského úřadu Náchod i nadále v rozsahu dvakrát týdně po dobu pěti hodin a to následovně:

Ilustrační foto Ilustrační foto

Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Pondělí, 19.10.2020

Chcete pomáhat? Nabízíte dobrovolnickou pomoc v této vypjaté době? Nevíte, kde začít, kam se obrátit?

Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát

Důležitá Informace pro dobrovolníky! Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři

Sobota, 17.10.2020

V sobotu dorazila do nemocnice v Náchodě skupina vojáků, kteří budou pomáhat personálu v péči o nemocné s COVID-19.

Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři

Malé lázně v Bělovsi přecházejí od 16. 10. 2020 na zimní provoz

Čtvrtek, 15.10.2020

S ohledem na snižující se teploty a nepříznivé počasí přecházíme v pátek 16. 10. 2020 na zimní provoz. Co to pro návštěvníky kolonády v Malých lázních znamená?

Malé lázně v Bělovsi Malé lázně v Bělovsi

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.