Teplota: 18,5 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Starosta Náchoda Jan Birke ocenil příslušníky Integrovaného záchranného systému za mimořádný přínos pro město a jeho občany

Sobota, 23.9.2017

V pátek 22. září 2017 se v obřadní síni náchodské radnice uskutečnilo slavnostní předání ocenění starosty Náchoda příslušníkům integrovaného záchranného systému za jejich přínos pro město Náchod a jeho občany.

Starosta Náchoda Jan Birke ocenil příslušníky Integrovaného záchranného systému Starosta Náchoda Jan Birke ocenil příslušníky Integrovaného záchranného systému

Montacké vlny … běžecký závod, hudba

Pátek, 22.9.2017

Náchodský pivovar PRIMÁTOR myslí na všechny, jak na milovníky pivního moku, tak na milovníky sportu, především pak běhu. Nově v letošním roce zastřešil a stal se hlavním partnerem 1. ročníku běžeckého seriálu Primátor CUP.

Plakát - Montacké vlny Plakát - Montacké vlny

Montacké vlny Montacké vlny

"Dvacetiny" spolku Dokořán

Pátek, 22.9.2017

Dokořán, z.s. oslavil 20 let své existence. Základním cílem všech činností spolku je celkové zkvalitnění života příslušníků cílové skupiny předcházením, snižováním a omezováním výskytu sociálně patologických jevů.

Dokořán Dokořán

Den a noc otevřeného pivovaru PRIMÁTOR proběhne na sv. Václava

Pátek, 22.9.2017

Náchodský pivovar PRIMÁTOR bude slavit Dny českého piva v hospodách i v pivovaru. Ve čtvrtek 28. září 2017 ve svátek svatého Václava, patrona pivovarníků a sladovníků bude probíhat DEN A NOC OTEVŘENÉHO PIVOVARU.

Plakát Plakát

Den a noc otevřeného pivovaru PRIMÁTOR Den a noc otevřeného pivovaru PRIMÁTOR

Nová vlna Kotlíkových dotací v Královéhradeckém kraji je za dveřmi

Středa, 20.9.2017

Královéhradecký kraj rozdělí dalších dvě stě milionů korun majitelům rodinných domů na výměnu zastaralých zdrojů vytápění.

Logo Královehradeckého kraje Logo Královehradeckého kraje

Přijetí německých studentů na náchodské radnici

Středa, 20.9.2017

Místostarosta Miroslav Brát přivítal v prostorách obřadní síně náchodské radnice studenty z německého Oesede, kde se nachází partnerská škola Jiráskova gymnázia v Náchodě.

Přijetí německých studentů na náchodské radnici Přijetí německých studentů na náchodské radnici

Den architektury 2017 - Tepna Náchod

Úterý, 19.9.2017

Tepna v Náchodě už prakticky není, ale i tak dokáže rozvířit vášně a diskuse.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Slavnostní zahájení klubu CoderDojo v Náchodě

Úterý, 19.9.2017

15. září 2017 se konalo slavnostní zahájení klubu CoderDojo v Náchodě.

Slavnostní zahájení klubu CoderDojo v Náchodě Slavnostní zahájení klubu CoderDojo v Náchodě