Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Slavnostní otevření repliky Vily Komenský v Malých lázních - neděle 15. 12. 2019

Pátek, 13.12.2019

Zveme vás na dokončení části projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS - stavby repliky Vily Komenský v Malých lázních v Náchodě-Bělovsi a zprovoznění zimního pítka, které se uskuteční v neděli 15. prosince 2019 od 13 hodin.

Pozvánka Pozvánka

Stomatologická ordinace

Čtvrtek, 12.12.2019

MUDr. Ludmila Jánská, praktický zubní lékař, ukončí činnost stomatologické ordinace na adrese Bartoňova 1006, Náchod ke dni 31.12.2019

Ilustrační foto Ilustrační foto

Vánoční vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie

Čtvrtek, 12.12.2019

Ve středu 11. prosince 2019 klienty Domova pro seniory Marie navštívily děti z MŠ Alšova s úžasným vánočním programem.

Vánoční vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie Vánoční vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie

Vánoční výstava SVČ Déčko Náchod

Čtvrtek, 12.12.2019

Ve středu 11. prosince navštívila místostarostka Pavla Maršíková vánoční výstavu SVČ Déčka Náchod v Pranýři na Masarykově náměstí.

Vánoční výstava SVČ Déčko Náchod Vánoční výstava SVČ Déčko Náchod

Na seniory myslíme nejen o Vánocích

Středa, 11.12.2019

Vedení města již tradičně navštěvuje seniory v městských zařízeních, a protože je před Vánoci, naděluje i drobné dárky.

Na seniory myslíme nejen o Vánocích Na seniory myslíme nejen o Vánocích

Zabezpečení terasy v Déčku

Středa, 11.12.2019

Ve středisku volného času Déčko proběhne zasíťování terasy nad vchodem do družiny. Budova SVČ Déčka Náchod je 90 letou kráskou, která vyžaduje náležitou péči.

Déčko foto Déčko foto

Rozpočet města Náchoda pro rok 2020 schválen

Úterý, 10.12.2019

Náchodští zastupitelé na svém jednání v pondělí 9. prosince 2019 schválili rozpočet města na rok 2020.

Rozpočet města Náchoda pro rok 2020 schválen Rozpočet města Náchoda pro rok 2020 schválen

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Jaroměř - Česká Skalice 15. - 20.12.2019

Úterý, 10.12.2019

Dovolujeme si Vás informovat o prodloužení výluky traťové koleje v úseku Jaroměř - Česká Skalice viz vývěska a výlukový jízdní řád. (Neuvedení úseku do řádného provozního stavu = nazajištění bezpečného průjezdu vlaků přes přejezdová zabezpečovací zařízení)