Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Upozornění na dopravní komplikace spojené s uzavírkou železničních přejezdů v Bělovsi

Středa, 17.4.2019

Od 23. 4. do 27. 5. 2019 bude uzavřen přejezd v ulici Kapitána Jaroše u okružní křižovatky „Kaufland“. Od 29. 4. do 27. 5. 2019 bude uzavřen přejezd v ulici Kladská u bývalé železniční zastávky.

Objízdné trasy Objízdné trasy

Provoz Městského informačního centra o Velikonocích

Středa, 17.4.2019

Dovolujeme si vás upozornit, že Městské informační centrum bude o velikonočních svátcích otevřeno ve dnech 19. - 22. dubna od 9 do 13 hodin.

Provozní doba Provozní doba

MIC MIC

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Pondělí, 15.4.2019

Dnes odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmstav Náchod, s.r.o., Vratislav Zítka smlouvu o dílo na dostavbu areálu Malých lázní v Bělovsi.

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Plavání a sauna o velikonočních prázdninách 2019

Pondělí, 15.4.2019

Dovolujeme si vás upozornit na změnu provozní doby o velikonočních prázdninách 2019.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výstavbu víceúčelové sportovní haly myslíme opravdu vážně!

Pátek, 12.4.2019

O záměru vystavět v Náchodě takovýto multifunkční prostor se začalo diskutovat již v loňském roce.

Bílá Tepna Bílá Tepna

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Pátek, 12.4.2019

V tomto týdnu se uskutečnilo jednání na odboru školství Městského úřadu Náchod za účasti místostarosty Františka Majera, vedoucí odboru Ivety Lukešové a zástupců náchodské nemocnice – personálního náměstka Martina Kyntery a ombudsmanky Renaty Duškové.

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí

Pátek, 12.4.2019

Hlavním tématem jsou vojenské památky zapojené do prázdninového Festivalu zážitků. Novinkou je rubrika Krajina příběhů, která zve i na méně známá místa formou poutavého vyprávění.

Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí

Poslední bule Young-talents cup 2019

Pátek, 12.4.2019

O víkendu 6.-7.dubna, kdy většina již provozovala venkovní sportovní aktivity obsadil náchodský zimní stadion hokejový turnaj Poslední bule Young-talents cup 2019 ročníků 2007/08 a 2009/10.

Poslední bule Young-talents cup 2019 Poslední bule Young-talents cup 2019