Teplota: -4.3 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Náchodu se otevírají nové možnosti v lázních Běloves

Pondělí, 8.3.2021

Město Náchod dlouhodobě usiluje o obnovení lázeňství v místní části Běloves. S ohledem na složité majetkové poměry v původních lázních se v roce 2015 rozhodlo vedení města jít svou vlastní cestou.

Náchodu se otevírají nové možnosti v lázních Běloves Náchodu se otevírají nové možnosti v lázních Běloves

Mistrovství ČR v atletice

Pondělí, 8.3.2021

Český atletický svaz získal výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí na Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale.

Mistrovství ČR v atletice Mistrovství ČR v atletice

POZOR na změnu platnosti řidičských průkazů

Čtvrtek, 4.3.2021

Upozorňujeme, že platnost řidičských průkazů, průkazů profesní způsobilosti, pravidelného školení na profesní způsobilost, kterým skončila platnost:

Ilustrační foto Ilustrační foto

Základní školy v Náchodě chystají zápisy do 1. tříd

Čtvrtek, 4.3.2021

Vážení rodiče, začátkem dubna čeká Vaše děti první důležitý krok v jejich životě – výběr školy a následný zápis do 1. tříd. Volba školy bude záležet především na Vás. Abychom Vám rozhodování co nejvíce ulehčili, naleznete v tomto čísle Náchodského zpravodaje hlavní informace o všech základních školách, které zřizuje město Náchod.

ZŠ Staré Město ZŠ Staré Město

ZŠ Plhov ZŠ Plhov

ZŠ Babí ZŠ Babí

Omezení veřejné dopravy v KHK

Čtvrtek, 4.3.2021

Upozorňujeme na omezení veřejné dopravy v KHK od pondělí 8. 3. 2021. Více informací na www.dopravakhk.cz.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Poznejte Náchod s GEOFUNem

Čtvrtek, 4.3.2021

Město Náchod spouští nové geolokační výletní hry! Seznamte se zábavnou a zážitkovou formou se zajímavostmi v Náchodě.

Poznejte Náchod s GEOFUNem Poznejte Náchod s GEOFUNem

Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie

Středa, 3.3.2021

Ve čtvrtek 25. 2. 2021 navštívila Domov pro seniory Kateřina Zemanová, která předala hmotné dary Nadačního fondu ing. Miloše Zemana, prezidenta České republiky.

Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie Návštěva Kateřiny Zemanové v Domově pro seniory Marie

Náchodský zpravodaj - březen

Úterý, 2.3.2021

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc březen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

Provoz MěÚ Náchod od 15. 2. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

po    8.00–12.00 a 13.00–17.00
   út    8.00–12.00
   st    8.00–12.00 a 13.00–17.00
   čt    8.00–12.00

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

po    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky
       13.00-17.00 bez objednání
   út    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky
   st    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky
       13.00-17.00 bez objednání
   čt    8.00-12.00 pouze klienti objednaní emailem, telefonicky

Budova MěÚ, Němcové 2020

po    8.00-13.00
   út    pouze klienti objednaní online
   st    12.00-17.00
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    ZAVŘENO pro veřejnost, zpracování agendy

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty