Teplota: -0.7 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Čtvrtek, 18.04.2024

Za účasti vedení města Náchoda a členů Tenisového klubu bylo ve středu 17. dubna předáno staveniště pro výstavbu nové tenisové haly v Náchodě-Bělovsi zhotoviteli – zástupcům firmy STAKO Červený Kostelec, s.r.o.

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Stavba SPOLKOVÉHO DOMU v Náchodě dokončena

Pondělí, 15.04.2024

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SPOLKOVÉHO DOMU V NÁCHODĚ, který se uskuteční ve středu 1. května 2024 od 13 hodin.

Pozvánka Pozvánka

Spolkový dům Spolkový dům

Na Jizbici zvelebují místní sportoviště

Pondělí, 15.04.2024

Starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Milan Vik a František Majer zavítali v pátek 12. dubna v podvečer do příměstské části Náchoda – Jizbici, kde místní zvelebují zázemí sportovního hřiště.

Na Jizbici zvelebují místní sportoviště Na Jizbici zvelebují místní sportoviště

Atletika - Krajský přebor v přespolním běhu ml.žactva

Pondělí, 15.04.2024

V neděli 14.dubna 2024 odjela z Náchoda s trenéry šestice mladých atletů na 1. kolo KP družstev v přespolním běhu do Pardubic,který byl zároveň Krajským přeborem jednotlivců chlapců i dívek mladšího žactva ročníku 2011 a mladších.

S trenéry jsou zleva : Michael Patzelt,Marie Lapšanská,Kaja Kaczmarek,Nikol Vítková,Ema Bořková a Marie Ansorgová. S trenéry jsou zleva : Michael Patzelt,Marie Lapšanská,Kaja Kaczmarek,Nikol Vítková,Ema Bořková a Marie Ansorgová.

Letní provoz pítek zahájen

Pátek, 12.04.2024

Dnes byl zahájen letní provoz pítek v Malých lázních Běloves.

Plakát Plakát

Letní provoz pítek zahájen Letní provoz pítek zahájen

770 let města - významná osobnost Josef Krapka Náchodský

Pátek, 12.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 13. dubna, uplynulo 115 let od úmrtí Josefa Krapky Náchodského.

Tip na víkend - výstava "Čtvero ročních dob zámeckého kopce"

Pátek, 12.04.2024

Navštivte výstavu ČTVERO ROČNÍCH DOB ZÁMECKÉHO KOPCE v prostorech infocentra v Malých lázních Běloves.

770 let města - zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší)" v Divadle na Vinohradech

Pátek, 12.04.2024

Srdečně vás zveme na zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší" ve čtvrtek 25. dubna 2024 do Divadlo na Vinohradech - oficiální profil, kde pod režisérskou taktovkou Radovana Lipuse v hlavních rolích vystoupí Svatopluk Skopal, Tomáš Pavelka, Aleš Petráš, Petr Matyáš Cibulka a Karolína Knězů.