Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Školička „nanečisto“

Pátek, 17.1.2020

Zveme všechny budoucí prvňáčky do školy na čtyři vyučovací hodiny. Děti se seznámí s prostředím, ve kterém stráví příštích několik let, vyzkouší si, jak dlouhá je vyučovací hodina a co všechno mohou od školy očekávat.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nové projekty a investice v lázních Běloves jsou připraveny

Čtvrtek, 16.1.2020

Dnes dopoledne se sešel starosta Jan Birke a místostarosta Jan Čtvrtečka s novými majiteli lázní v Bělovsi, zástupci společnosti Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Součástí pracovního týmu je za město Náchod také radní MUDr. Jan Falta a ing. arch. Aleš Krtička.

Nové projekty a investice v lázních Běloves jsou připraveny Nové projekty a investice v lázních Běloves jsou připraveny

park Běloves park Běloves

Živá knihovna v Náchodě již podruhé

Středa, 15.1.2020

Dnešní den patřil v náchodském městském divadle již 2. ročníku Živé knihovny povolání.

Živá knihovna v Náchodě již podruhé Živá knihovna v Náchodě již podruhé

První setkání budoucích prvňáčků „Komenďáček“

Úterý, 14.1.2020

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na první setkání před zápisem do 1. tříd v projektu „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do školy.

Základní škola Komenského v Náchodě - logo Základní škola Komenského v Náchodě - logo

Zaplaťte poplatek za odpady do konce února!

Pondělí, 13.1.2020

Se začátkem nového roku přicházejí opět každoroční povinnosti platit místní poplatky.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Jaký byl minulý rok v Kladském pomezí?

Pátek, 10.1.2020

Přelom každého roku je obdobím, které vybízí ke krátkému zastavení a ohlédnutí se za rokem minulým. V Kladském pomezí byl rok 2019 rokem změn.

Jaký byl minulý rok v Kladském pomezí? Jaký byl minulý rok v Kladském pomezí?

Městský úřad Náchod uzavřen!

Čtvrtek, 9.1.2020

Upozorňujeme občany, že v pátek 10. ledna 2020 bude Městský úřad v Náchodě, od 11:30 hod. z provozních důvodů uzavřen.

Prvním náchodským občánkem je Vincent

Úterý, 7.1.2020

Na první náchodské miminko jsme si počkali až do soboty 4. ledna 2020, kdy se v 11:05 v náchodské porodnici narodil chlapeček Vincent s mírami 2580 gramů a 45 centimetrů.

Prvním náchodským občánkem je Vincent Prvním náchodským občánkem je Vincent