Teplota: -4.2 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Budovy městského úřadu mají nové označení

Sobota, 16.2.2019

V průběhu tohoto týdne nainstalovali pracovníci firmy Elektro Drapač, s.r.o., z Velkého Poříčí nová světelná označení na budovy Městského úřadu v Náchodě v ulici Němcové a Zámecké.

Budovy městského úřadu mají nové označení Budovy městského úřadu mají nové označení

Poplatek za odpady se ani v roce 2019 v Náchodě nezvyšuje!

Čtvrtek, 14.2.2019

Se začátkem nového roku přicházejí opět každoroční povinnosti platit místní poplatky. Dobrou zprávou pro náchodské občany je fakt, že poplatek za odpady se v roce 2019 nezvyšuje. Ti, co zaplatí do konce února 2019, výrazně ušetří.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Odstávka teplovodu na Mánesově nábřeží - neděle 17. 2.

Středa, 13.2.2019

Na základě sdělení innogy Energo, s.r.o., si vás dovolujeme informovat o odstávce dodávky tepla ze zdroje Z3 Mánesovo nábřeží teplárny Náchod.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Středa, 13.2.2019

Kladské pomezí i letos nabídne po celý červenec a srpen zábavně-naučný program na každý den v týdnu.

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Změna dopravního značení

Úterý, 12.2.2019

Upozorňujeme řidiče, že dne 11. 2. 2019 došlo ke změně organizace dopravy v ulicích Praizlerova, Orlická a Zborovská. Nově jsou tyto ulice jednosměrné.

Změna dopravního značení Změna dopravního značení

Deštivé dny - nový termín

Pondělí, 11.2.2019

Dobrý den, dovolujeme si vás informovat, že pro zrušené divadelní představení DEŠTIVÉ DNY byl stanoven nový termín konání - 14. května 2019 v 19 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Zákaz návštěv v náchodské nemocnici

Pátek, 8.2.2019

Chřipka udeřila i v Náchodě a s platností od 9. 2. 2019 platí zákaz návštěv v celé Oblastní nemocnici Náchod a. s. a to v souvislosti s vyhlášením stavu epidemie chřipkových onemocnění v Královéhradeckém kraji a s ohledem na počet onemocnění v okrese Náchod.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Představení Deštivé dny přesunuto na jiný termín

Pátek, 8.2.2019

Dobrý den, divadelní představení "Deštivé dny" se ze zdravotní indispozice jednoho z herců v pondělí 11. února 2019 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě neodehraje.