Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Nezapomeňte uhradit poplatek ze psů !!!

Pátek, 24.6.2022

Místní poplatek ze psů na rok 2022 je splatný dne 30. června 2022.

Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní

Čtvrtek, 23.6.2022

Na pozvání starosty Jana Birke vyrazili ve středu 22. června 2022 senioři v Městského střediska sociálních služeb Marie na výlet do Malých lázní v Bělovsi.

Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní

Florbalový turnaj náchodských škol

Čtvrtek, 23.6.2022

Základní škola T. G. Masaryka v Náchodě uspořádala v termínech 9. a 22. června 2022 pro náchodské školy florbalový turnaj s doprovodnou soutěží v rychlosti střelby (tvrdosti).

Florbalový turnaj náchodských škol Florbalový turnaj náchodských škol

Atletika - víkendové závody

Středa, 22.6.2022

Tuto sobotu odjel Michal Čuda s oběma trenéry na Mistrovství ČR v juniorské kategorii do Ostravy poměřit výkonnost s nejlepšími oštěpaři.

Po závodech v Ostravě při zasloužené večeři Po závodech v Ostravě při zasloužené večeři

Svitavy Svitavy

Oslavy 150 let pivovaru Primátor - dopravní omezení Masarykova náměstí

Úterý, 21.6.2022

Z důvodu oslav 150 let Primátoru a. s. bude 25. 6. od 6:00 hod. do 26. 6. 2022 do 1:00 hod.

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 20.6.2022

V pondělí 20. června 2022 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 27. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

ilustrační foto ilustrační foto

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Sobota, 18.6.2022

Za účasti vedení města Náchoda a představitelů profesionálních a dobrovolných hasičů požehnal v sobotu 18. června 2022 děkan Římskokatolické farnosti – děkanství Náchod p. Zdeněk Kubeš repliku historického praporu náchodských hasičů z roku 1889.

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Pátek, 17.6.2022

Obřadní síň náchodské radnice dnes patřila „náchodskému Gočárovi“.

Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“