Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

Pátek, 12.07.2024

Ve čtvrtek 11. července 2024 v podvečerních hodinách proběhla v zahradě Vily Komenský v Malých lázních vernisáž fotografické výstavy Jindřicha Klabačky s názvem Protiklady – výběr z tvorby.

Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky Vernisáž výstavy fotografií Jindřicha Klabačky

Oblíbený Festival CZ-PL im. Pawła Królikowskiego se blíží

Pátek, 12.07.2024

Letošní, již 9. ročník, česko-polského Festivalu CZ-PL Pawla Królikowského se uskuteční ve dnech 26. - 28. července 2024.

Tip na víkend - výstava "100 let Fotoklubu Náchod"

Pátek, 12.07.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě jsou pořádány akce v duchu OSLAVME TO SPOLEČNĚ. Muzeum Náchodska ve spolupráci s Fotoklubem Náchod srdečně zvou na výstavu uspořádanou u příležitosti výročí 100 let od založení fotoklubu.

Užijte si piknik v Malých lázních

Pátek, 12.07.2024

Informační centrum Malé lázně ve spolupráci s kavárnou Kolonáda Café připravilo pro návštěvníky na léto speciální možnost objednat si piknikový koš plný čerstvých dobrot a užít si příjemné posezení v zahradě Vily Komenský!

Tradiční červencové opékání špekáčků v Domově pro seniory Marie

Čtvrtek, 11.07.2024

Ve středu 10. července 2024 se pro klienty Domova pro seniory Marie konalo tradiční opékání špekáčků.

Tradiční červencové opékání špekáčků v Domově pro seniory Marie Tradiční červencové opékání špekáčků v Domově pro seniory Marie

Upozornění pro řidiče – POZOR na změnu dopravního značení na výjezdu z Náchoda

Čtvrtek, 11.07.2024

Ve čtvrtek 11.07.2024 došlo k úpravě svislého a vodorovného dopravního značení na silnici I/33 před křižovatkou se silnicí I/14 na Brance ve směru od Náchoda.

ilustrační foto ilustrační foto

Dětský den v Malých lázních se vydařil na jedničku!

Středa, 10.07.2024

V úterý 9. července proběhl v zahradě Vily Komenský v Malých lázních Běloves Dětský den, který byl plný zábavy, radosti, smíchu a soutěžení.

Dětský den v Malých lázních se vydařil na jedničku! Dětský den v Malých lázních se vydařil na jedničku!

Mezinárodní šachový turnaj Náchod – Polanica-Zdrój

Pondělí, 08.07.2024

Rodí se nová akce propojující partnerská města

Mezinárodní šachový turnaj Náchod – Polanica-Zdrój Mezinárodní šachový turnaj Náchod – Polanica-Zdrój