Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Letní provoz pítek zahájen

Pátek, 12.04.2024

Dnes byl zahájen letní provoz pítek v Malých lázních Běloves.

Plakát Plakát

Letní provoz pítek zahájen Letní provoz pítek zahájen

770 let města - významná osobnost Josef Krapka Náchodský

Pátek, 12.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 13. dubna, uplynulo 115 let od úmrtí Josefa Krapky Náchodského.

Tip na víkend - výstava "Čtvero ročních dob zámeckého kopce"

Pátek, 12.04.2024

Navštivte výstavu ČTVERO ROČNÍCH DOB ZÁMECKÉHO KOPCE v prostorech infocentra v Malých lázních Běloves.

770 let města - zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší)" v Divadle na Vinohradech

Pátek, 12.04.2024

Srdečně vás zveme na zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší" ve čtvrtek 25. dubna 2024 do Divadlo na Vinohradech - oficiální profil, kde pod režisérskou taktovkou Radovana Lipuse v hlavních rolích vystoupí Svatopluk Skopal, Tomáš Pavelka, Aleš Petráš, Petr Matyáš Cibulka a Karolína Knězů.

Projekt nových trailů v Náchodě má zelenou

Čtvrtek, 11.04.2024

Stále oblíbenější vyžití pro milovníky horských kol nabídne v letošním roce i Náchod. V tomto týdnu byla podepsána smlouva s vítězem veřejné zakázky – organizací Trutnov Trails z.s. – a do října letošního roku vznikne v lokalitě Montace nová trialová trasa v délce téměř 3 km.

zleva: Martin Metelka, Jan Rejl – autoři projektu, Lukáš Soumar – Náchodské stezky, Jan Čtvrtečka – místostarosta zleva: Martin Metelka, Jan Rejl – autoři projektu, Lukáš Soumar – Náchodské stezky, Jan Čtvrtečka – místostarosta

Projekt nových trailů v Náchodě má zelenou Projekt nových trailů v Náchodě má zelenou

Uzavírka komunikace Česká Skalice–Zlíč

Pondělí, 08.04.2024

Od 8. 4 do 30. 11. 2024 bude z důvodu rekonstrukce komunikace omezen provoz v uvedeném úseku.

ilustrační foto ilustrační foto

Ořez topolu v Bělovsi

Pondělí, 08.04.2024

Město Náchod plánuje provedení ořezu topolu v Bělovsi. Jedná se o stárnoucí topol černý rostoucí u mostu přes řeku Metuji vedle komunikace Lázeňská.

Ořez topolu v Bělovsi Ořez topolu v Bělovsi

Čarodějnice na Dětském dopravním hřišti se blíží

Pondělí, 08.04.2024

Zveme malé i velké čarodějnice, čaroděje i nečary v úterý 30. dubna 2024 na Dětské dopravní hřiště v Náchodě, kde si společně užijeme tu nejlepší svatojakubskou noc široko daleko.