Starší zprávy

770 let města - významná osobnost Josef Krapka Náchodský

Pátek, 12.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 13. dubna, uplynulo 115 let od úmrtí Josefa Krapky Náchodského.

Tip na víkend - výstava "Čtvero ročních dob zámeckého kopce"

Pátek, 12.04.2024

Navštivte výstavu ČTVERO ROČNÍCH DOB ZÁMECKÉHO KOPCE v prostorech infocentra v Malých lázních Běloves.

770 let města - zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší)" v Divadle na Vinohradech

Pátek, 12.04.2024

Srdečně vás zveme na zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší" ve čtvrtek 25. dubna 2024 do Divadlo na Vinohradech - oficiální profil, kde pod režisérskou taktovkou Radovana Lipuse v hlavních rolích vystoupí Svatopluk Skopal, Tomáš Pavelka, Aleš Petráš, Petr Matyáš Cibulka a Karolína Knězů.

Čarodějnice na Dětském dopravním hřišti se blíží

Pondělí, 08.04.2024

Zveme malé i velké čarodějnice, čaroděje i nečary v úterý 30. dubna 2024 na Dětské dopravní hřiště v Náchodě, kde si společně užijeme tu nejlepší svatojakubskou noc široko daleko.

Pozvánka - beseda Historie náchodského loutkářství

Úterý, 02.04.2024

Zveme vás na besedu Historie náchodského loutkářství, kterou pořádá Muzeum Náchodska v rámci oslav letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci dubnu si připomínáme význam divadelní scény v historii Náchoda.

770 let města - Náchod divadelní

Neděle, 31.03.2024

Zveme vás na dubnové akce k oslavě letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci dubnu si připomeneme význam divadelní kulturní scény v historii Náchoda.

Vernisáž výstavy „Čtvero ročních období zámeckého kopce“ ve fotografiích

Čtvrtek, 28.03.2024

Středeční podvečer 27. 3. 2024 patřil výhercům fotografické soutěže, kteří fotografovali zámecký kopec v různých ročních období.

Vernisáž výstavy „Čtvero ročních období zámeckého kopce“ ve fotografiích Vernisáž výstavy „Čtvero ročních období zámeckého kopce“ ve fotografiích

Velikonoční tvoření v Malých lázních

Pondělí, 25.03.2024

Blížící se svátky jara nezůstaly bez povšimnutí ani v Malých lázních.

Velikonoční tvoření v Malých lázních Velikonoční tvoření v Malých lázních