2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Neděle, 15.5.2022

V neděli 15. května dorazila na start již 2. ročník běhu o Běloveské bublinky, který uspořádalo SVČ Déčko Náchod ve spolupráci s městem Náchod, téměř stovka závodníků.

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí 2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Atletika -2. kolo KP družstev ml.žactva

Čtvrtek, 12.5.2022

ve středu 11.5.2022 se uskutečnilo 2. kolo KP družstev mladšího žactva roč.2009 a mladších v atletice = Městský atletický stadion Pardubice.

Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem. Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem.

33. ročník Modré stuhy města Náchoda

Neděle, 8.5.2022

Plavecký závod Modrá stuha města Náchoda se odehrál poslední dubnovou sobotu v náchodském 25metrovém bazénu. Letos se ho zúčastnilo 19 plaveckých oddílů převážně z východních Čech.

Hledáme trenérské posily

Úterý, 26.4.2022

Chceš být součástí nového sportovního projektu, máš rád sport a atletiku především. Běžecký klub Náchod hledá do svých řád nové trenérské tváře.

Starší zprávy