Janeček na Světovém poháru těsně za TOP10

Pátek, 12.10.2018

Plavec Delfínu dvakrát 11. v Budapešti v letošních českých maximech

Pavel Janeček (autor: Petr Novotný) Pavel Janeček (autor: Petr Novotný)

Mistrovství ČR v atletice

Pondělí, 8.10.2018

V sobotu 6. 10. 2018 se konalo v Hranici na Moravě Mistrovství ČR družstev staršího žactva roč. 2003 - 2006 . Také za účasti pětice mladých nadějných atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda.

Společně s trenérem po levici je Šimon Klimeš s Martinem Zemanem, po pravici je Daniel Zeman, Jirka Bruha a Michal Čuda. Společně s trenérem po levici je Šimon Klimeš s Martinem Zemanem, po pravici je Daniel Zeman, Jirka Bruha a Michal Čuda.

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod letos již popáté!

Pondělí, 24.9.2018

V neděli 23. září se na náchodském Masarykově náměstí uskutečnila již po páté oblíbená akce Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Středa, 19.9.2018

Město Náchod vás zve na pátý ročník akce, jejímž cílem je přivést děti a mládež ke sportování prostřednictvím ukázek různých sportovních odvětví.

Starší zprávy