Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Otevírací doba Městského informačního centra Náchod

Středa, 4.7.2018

Otevírací doba Městského informačního centra Náchod během svátků 5. - 6. 7. 2018: 8.00-12.00 a 12.30-15.00

Zprávy z infocentra

Čtvtek, 28.6.2018

V letošním roce si v celé republice připomínáme 100. výročí vzniku ČSR. Rovněž v Městském informačním centru jsme se do těchto oslav zapojili.

Zprávy z infocentra Zprávy z infocentra

Cyklobusy s novou tváří vyjedou už v sobotu 2. 6. 2018

Čtvtek, 31.5.2018

Společnosti Branka o. p. s. a CDS s.r.o. Náchod opět zahajují cyklobusovou sezónu v Kladském pomezí. Poprvé cyklobusy vyjedou v sobotu 2. 6. 2018.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Náchod má novou mobilní aplikaci

Pondělí, 21.5.2018

Město Náchod díky svému členství ve Sdružení lázeňských měst disponuje od května novou mobilní aplikací. Jejím smyslem je poskytnout jednoduchou formou přehled důležitých informací o lázeňských městech pro návštěvníky.

Náchod má novou mobilní aplikaci Náchod má novou mobilní aplikaci

Nová mobilní aplikace nejen pro turisty Nová mobilní aplikace nejen pro turisty

Infocentrum na zámku zahajuje provoz

Pátek, 4.5.2018

Rádi bychom vás informovali, že pobočka Městského informačního centra Náchod – zámek se po zimní pauze opět otevírá.

Infocentrum na zámku zahajuje provoz Infocentrum na zámku zahajuje provoz

Změna otevírací doby Infocentra

Pondělí, 30.4.2018

Dovolujeme si vás upozornit, že v období od 1. května do 30. září dochází ke změně otevírací doby Městského informačního centra.

Městské informační centrum Náchod Městské informační centrum Náchod

Den otevřených dveří NOVÉ RADNICE a MĚSTSKÉHO DIVADLA DR. J. ČÍŽKA

Pondělí, 16.4.2018

Dovolujeme si pozvat náchodské občany i širokou veřejnost na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ nové radnice v sobotu 21. dubna 2018.

Plakát Plakát

Pozvánka Pozvánka

Otevírací doba infocentra o velikonočních svátcích

Úterý, 27.3.2018

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra o velikonočních svátcích.

Otevírací doba infocentra o velikonočních svátcích Otevírací doba infocentra o velikonočních svátcích