Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Kladské pomezí má nové certifikované regionální produkty a za sebou rok s Čapky a Festivalem zážitků

Čtvtek, 27.12.2018

Branka, o.p.s., zastřešující turistickou oblast Kladské pomezí, svou činností letos opět přispěla k zvýšení atraktivity destinace.

Otevírací doba infocentra o vánočních svátcích

Pátek, 21.12.2018

Dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby během vánočních svátků.

Otevírací doba infocentra Otevírací doba infocentra

Tipy na vánoční dárky z infocentra

Pátek, 30.11.2018

Pro vánoční dárky můžete zavítat také do Městského informačního centra v Náchodě. Lze vybírat z rozmanité nabídky knižních titulů:

Břenda - Pohled do minulosti náchodského panství Břenda - Pohled do minulosti náchodského panství

Město Náchod a Fotoklub Náchod_Náchod včera a dnes III Město Náchod a Fotoklub Náchod_Náchod včera a dnes III

Václav Krištof - Josef Škvorecký Václav Krištof - Josef Škvorecký

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019

Pátek, 9.11.2018

První ročník Festivalu zážitků na téma Osobnosti, který proběhl v červenci a srpnu 2018, se setkal s velkým zájmem turistů i fanoušků jedinečných aktivit. V roce 2019 se můžou návštěvníci i obyvatelé Kladského pomezí těšit ve stejnou dobu na zbrusu nové zážitky na české i polské straně. Společným tématem budou Vojenské památky.

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019 Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019

Vychází zimní turistické noviny Kladského pomezí

Čtvtek, 11.10.2018

Osmičková výročí se nevyhnula ani novému vydání turistických novin Kladského pomezí. Uvnitř čísla se dočtete také o nových atraktivitách našeho kraje, regionálních publikacích, osobnostech a nechybí, ani tradiční tipy kam na výlet.

Změna otevírací doby infocentra

Pondělí, 1.10.2018

Dovolujeme si vás upozornit, že v období od 1. října 2018 do 30. dubna 2019 dochází ke změně otevírací doby Městského informačního centra.

Otevírací doba Městského informačního centra ve státní svátek 28. 9. 2018

Čtvtek, 27.9.2018

V pátek 28. 9. 2018 je otevírací doba od 8:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:00 hodin.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Pátek, 7.9.2018

Září ještě cyklistům přeje, a proto zajisté uvítají možnost svézt se o víkendu a svátcích cyklobusy společnosti CDS Náchod, které je zavezou do polských příhraničních měst, ale i do skal.

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále! Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!