Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

2. Adventní setkání v neděli 4. prosince 2022

Pátek, 2.12.2022

2. Adventní setkání v neděli 4. prosince 2022 se na Masarykově náměstí od 17 hodin ponese v duchu libých tónů a zpěvu vánočních písní v podání náchodské Církve bratrské a Církve adventistů sedmého dne.

Adventní setkání Adventní setkání

Mikulášské dílničky v Malých lázních Běloves

Pátek, 2.12.2022

Město Náchod a Městské informační centrum Malé lázně vás srdečně zvou na MIKULÁŠSKÉ DÍLNIČKY pro děti, které se uskuteční v sobotu 3. prosince 2022 od 14 hodin v zahradě Vily Komenský.

Mikulášské dílničky v Malých lázních Běloves Mikulášské dílničky v Malých lázních Běloves

Vánoce v Náchodě

Pondělí, 28.11.2022

Období adventu vždy vytváří kouzelnou atmosféru plnou očekávání zázračných okamžiků blížících se Vánoc a k tomu neodmyslitelně patří i vánočně laděné kulturní akce.

Vánoční program Náchod Vánoční program Náchod

Vánoce v Náchodě Vánoce v Náchodě

Otevírací doba poboček Městského informačního centra 17. listopadu 2022

Pondělí, 14.11.2022

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocenter budou v den státního svátku 17. listopadu 2022 otevřeny.

Otevírací doba Otevírací doba

MIC Malé lázně MIC Malé lázně

MIC Masarykovo náměstí MIC Masarykovo náměstí

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Pondělí, 14.11.2022

Srdečně vás zveme na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční v neděli 27. listopadu 2022 v 17 hodin na Masarykově náměstí.

Adventní koncert kostel sv. Vavřince Adventní koncert kostel sv. Vavřince

Rozsvícení vánočního stromu Náchod Rozsvícení vánočního stromu Náchod

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu

Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem

Sobota, 12.11.2022

Akce tradičně pořádaná městem Náchod ve spolupráci se Střediskem volného času Déčko Náchod se uskutečnila v pátek 11. 11. 2022 na Masarykově náměstí.

Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem

Čtvrtstoletí, to to letí aneb, jak vypadal náš 25. rok

Pátek, 11.11.2022

Kladské pomezí, o.p.s. zastává roli organizace destinačního managementu na území Náchodska v krajině okolo Rozkoše již 25 let. V době jejího vzniku bylo takových organizací jen několik, dnes jich je po celé republice téměř padesát.

Batohy s novým logem_foto Tomáš Menec Batohy s novým logem_foto Tomáš Menec

Vodní nádrž Rozkoš_foto Tomáš Menec Vodní nádrž Rozkoš_foto Tomáš Menec

Sněhánky se svatým Martinem se blíží

Pondělí, 7.11.2022

Město Náchod a SVČ Déčko vás zvou v pátek 11. listopadu 2022 od 9 do 18 hodin na akci Sněhánky se sv. Martinem, která se uskuteční na Masarykově náměstí.

Sněhánky se sv. Martinem Sněhánky se sv. Martinem

Sněhánky__ Sněhánky__