Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Změna otevírací doby poboček informačních center

Středa, 30.9.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že od 1. října 2020 dochází ke změně otevírací doby poboček informačních center v Náchodě.

Změna otevírací doby poboček informačních center Změna otevírací doby poboček informačních center

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Údržba vojenského okruhu dokončena

Pátek, 25.9.2020

Firma BplusP s.r.o., Červený Kostelec, dokončila v těchto dnech pro město Náchod údržbu vojenského okruhu. Jedná se o celkem 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda", je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák". Díky této každoroční údržbě jsou infotabule připraveny dobře sloužit turistům. Letos byla na pěti z nich vyměněna střešní krytina, s obnovou budeme pokračovat i v příštím roce.

Údržba vojenského okruhu dokončena Údržba vojenského okruhu dokončena

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Pátek, 25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Úterý, 22.9.2020

V sobotu 19. září 2020 se uskutečnilo v areálu Malých lázní v Bělovsi sportovní odpoledne pro děti.

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Zimní noviny Kladského pomezí jsou již na cestě

Úterý, 15.9.2020

Přípravy zimního vydání turistických novin Kladského pomezí míří do finále. Na pultech informačních center budou k dispozici zdarma od druhé poloviny října. A co zajímavého se v nich dočtete?

Zimní noviny-  náhled Zimní noviny- náhled

Uzavření Městského informačního centra Malé lázně dne 17. září 2020

Pondělí, 14.9.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 17. září 2020 bude Městské informační centrum Malé lázně pro veřejnost uzavřeno. Důvodem je přerušení dodávky elektrické energie.

Oznámení Oznámení

MIC v Malých lázních MIC v Malých lázních

Cyklobusy vás dovezou na výlet i v září

Pondělí, 7.9.2020

Ačkoliv jsou letní prázdniny již za námi, doba výletů zdaleka nekončí. Také v září máte možnost využít na svých cestách dvě linky cyklobusů, které vás dovezou na zajímavá místa Kladského pomezí.

Cyklobusy vás dovezou na výlet i v září Cyklobusy vás dovezou na výlet i v září