Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Pátek, 7.9.2018

Září ještě cyklistům přeje, a proto zajisté uvítají možnost svézt se o víkendu a svátcích cyklobusy společnosti CDS Náchod, které je zavezou do polských příhraničních měst, ale i do skal.

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - jízdní řády

ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva ZÁŘÍ 2018 Cyklobusy jezdí dále - sleva

Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále! Škola začíná, ale cyklobusy jezdí dále!

Náchodský zámek ožije krásou doby vlády rodu Kuronských

Čtvtek, 6.9.2018

Sobota 8. září bude na Státním zámku v Náchodě ve znamení oslav Petra Birona, vévody Kuronského a Zaháňského, za jehož vlády na náchodském panství započal velkolepý kulturní i sociální rozkvět.

Náchodské Kuronské slavnosti - plakát Náchodské Kuronské slavnosti - plakát

Náchodské Kuronské slavnosti Náchodské Kuronské slavnosti

Vojenský okruh v Náchodě láká turisty

Pátek, 27.7.2018

V rámci oprav a údržby probíhá každoročně i údržba vojenského okruhu. Jedná se o 15 informačních tabulí umístěných na okruhu, který začíná v Bělovsi u pěchotního srubu „Voda“, je veden směrem k Březince, Dobrošovu a končí v Bělovsi u sjezdovky „Brabák“.

Vojenský okruh v Náchodě láká turisty Vojenský okruh v Náchodě láká turisty

Letní soutěž s Toulavým baťohem přináší nové výhry i slevy na památky

Úterý, 24.7.2018

Populární cestovatelská soutěž prochází letos obměnou. Hlavní novinkou je spolupráce s Rodinnými pasy, kdy některé z představovaných atraktivit na tištěné mapě poskytují slevy na vstupném právě pro držitele karet rodinných pasů.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Otevírací doba Městského informačního centra Náchod

Středa, 4.7.2018

Otevírací doba Městského informačního centra Náchod během svátků 5. - 6. 7. 2018: 8.00-12.00 a 12.30-15.00

Zprávy z infocentra

Čtvtek, 28.6.2018

V letošním roce si v celé republice připomínáme 100. výročí vzniku ČSR. Rovněž v Městském informačním centru jsme se do těchto oslav zapojili.

Zprávy z infocentra Zprávy z infocentra

Cyklobusy s novou tváří vyjedou už v sobotu 2. 6. 2018

Čtvtek, 31.5.2018

Společnosti Branka o. p. s. a CDS s.r.o. Náchod opět zahajují cyklobusovou sezónu v Kladském pomezí. Poprvé cyklobusy vyjedou v sobotu 2. 6. 2018.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Náchod má novou mobilní aplikaci

Pondělí, 21.5.2018

Město Náchod díky svému členství ve Sdružení lázeňských měst disponuje od května novou mobilní aplikací. Jejím smyslem je poskytnout jednoduchou formou přehled důležitých informací o lázeňských městech pro návštěvníky.

Náchod má novou mobilní aplikaci Náchod má novou mobilní aplikaci

Nová mobilní aplikace nejen pro turisty Nová mobilní aplikace nejen pro turisty