Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Pondělí, 15.11.2021

Ve středu 17. listopadu 2021 budou pobočky informačních center otevřeny pro veřejnost dle následující otevírací doby.

OTEVÍRACÍ DOBA POBOČEK INFORMAČNÍHO CENTRA OTEVÍRACÍ DOBA POBOČEK INFORMAČNÍHO CENTRA

Sněhánky se sv. Martinem

Pondělí, 8.11.2021

Město Náchod a SVČ Déčko Náchod vás zvou ve čtvrtek 11. listopadu 2021 na Masarykovo náměstí, kde se uskuteční oblíbená akce pro děti i dospělé Sněhánky se sv. Martinem. Vstup na akci je zdarma.

Sněhánky se sv. Martinem Sněhánky se sv. Martinem

Úterý, 26.10.2021

Ve čtvrtek 28. října 2021 budou pobočky informačních center otevřeny pro veřejnost dle následující otevírací doby.

Otevírací doba Otevírací doba

ilustrační foto ilustrační foto

Městská informační centra vás zvou na den otevřených dveří

Středa, 20.10.2021

Srdečně zveme širokou veřejnost v pondělí 25. října 2021 od 9 do 17 hodin do Městského informačního centra na Masarykově náměstí, a v úterý 26. října 2021 od 9 do 16 hodin do Městského informačního centra v Malých lázních na den otevřených dveří.

Plakát - Den otevřených dveří IC Plakát - Den otevřených dveří IC

plakát - DEN IC_ML plakát - DEN IC_ML

ilustrační foto ilustrační foto

Přípravy zimních novin Kladského pomezí vrcholí

Úterý, 12.10.2021

Tradiční zimní vydání turistických novin Kladského pomezí je téměř hotovo. Na pultech informačních center bude k dostání zdarma v průběhu listopadu a od stejné chvíle si jej budete moci přečíst i v elektronické podobě na našich webových stránkách www.kladskepomezi.cz.

Zima v Kladském pomezí _02_foto Markéta Tomanová Zima v Kladském pomezí _02_foto Markéta Tomanová

Noviny KP_foto Jan Záliš Noviny KP_foto Jan Záliš

Změna provozní doby MIC Náchod

Pátek, 1.10.2021

Dovolujeme si vás informovat o změně provozní doby Městského informačního centra na Masarykově náměstí a v Malých lázních Běloves.

Pátek, 24.9.2021

V úterý 28. září 2021 budou pobočky informačních center otevřeny pro veřejnost dle následující otevírací doby:

Otevírací doba Otevírací doba

Žlutý autobus Slunečné léto zavítá i do Náchoda

Pondělí, 20.9.2021

V pátek 24. září 2021 od 14 hodin přijede na Masarykovo náměstí žlutý autobus s protagonisty seriálu Slunečná a rozjedou společně s vámi odpoledne plné zábavy.

Slunečné léto - plakát Slunečné léto - plakát

Slunečné léto Slunečné léto