Teplota: 18,5 °C

Zpravy městkého informačního centra

Starší zprávy

Do konce srpna bude červená linka cyklobusu jezdit po objízdné trase

Pondělí, 19.6.2017

Cyklobusy Kladského pomezí poprvé vyrazily do terénu 3. června a vozit nejen cyklisty budou až do 30. září.

Foto: Jan Záliš Foto: Jan Záliš

Toulavý baťoh představuje lákavé ceny pro letošní sezonu

Pondělí, 12.6.2017

Již čtvrtou sezonu nás na našich výletech doprovází oblíbený Toulavý baťoh, jehož nabídka je zaměřená především na rodiny s dětmi a zábavné poznávání našeho krásného regionu i polské strany. Přitom se návštěvníci mohou zapojit i do cestovatelské hry a vyhrát jednu z hodnotných deseti cen.

Toulavý baťoh Toulavý baťoh

Městské informační centrum v Náchodě otevřelo novou pobočku na náchodském zámku

Pondělí, 22.5.2017

Jasná vize zlepšení nabídky pro turisty a návštěvníky náchodského zámku stála za společnou myšlenkou města Náchoda, Národního památkového ústavu a Státního zámku v Náchodě, zřídit v jeho prostorách sezónní pracoviště městského informačního centra.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Veletrh Regiony ČR 2017

Středa, 3.5.2017

Město Náchod se ve dnech 27. a 28. dubna účastnilo veletrhu REGIONY ČR 2017 – Dovolená na vodě, na kole a ve vzduchu na Výstavišti v Lysé nad Labem.

REGIONY ČR 2017 REGIONY ČR 2017

Náchod se připravuje na letní turistickou sezónu – proměnou prošel informační panel na Karlově náměstí

Neděle, 30.4.2017

V tomto týdnu si obyvatelé i návštěvníci centra města mohli všimnout proměny informačního panelu na Karlově náměstí.

Informační panel na Karlově náměstí Informační panel na Karlově náměstí

Nabídka práce vhodná pro studenty

Pátek, 21.4.2017

Městské informační centrum hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na výpomoc (dohoda o provedení práce).

MIC MIC

Provozní doba Městského informačního centra o velikonočních svátcích

Čtvtek, 13.4.2017

Dovolujeme si vás informovat o provozní době Městského informačního centra o velikonočních svátcích. Ve dnech 14. - 17. 4. 2017 je otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Plakát Plakát

Městské informační centrum Městské informační centrum

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Infotour v Hradci Králové

Úterý, 14.3.2017

10. a 11. března 2017 proběhl v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové veletrh cestovního ruchu a cykloturistiky INFOTOUR, který se každoročně řadí v žebříčku mezi nejnavštěvovanější akce tohoto typu v České republice.

Infotour v Hradci Králové Infotour v Hradci Králové