Zpravy městkého informačního centra

Provoz Městského informačního centra o Velikonocích

Středa, 17.4.2019

Dovolujeme si vás upozornit, že Městské informační centrum bude o velikonočních svátcích otevřeno ve dnech 19. - 22. dubna od 9 do 13 hodin.

Provozní doba Provozní doba

MIC MIC

Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí

Pátek, 12.4.2019

Hlavním tématem jsou vojenské památky zapojené do prázdninového Festivalu zážitků. Novinkou je rubrika Krajina příběhů, která zve i na méně známá místa formou poutavého vyprávění.

Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí Vychází letní turistické noviny Kladského pomezí

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Středa, 13.2.2019

Kladské pomezí i letos nabídne po celý červenec a srpen zábavně-naučný program na každý den v týdnu.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Úterý, 22.1.2019

Ve dnech 17. – 20. ledna 2019 proběhl na brněnském výstavišti jeden z největších veletrhů cestovního ruchu v České republice GO a REGIONTOUR.