Zpravy městkého informačního centra

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Středa, 13.2.2019

Kladské pomezí i letos nabídne po celý červenec a srpen zábavně-naučný program na každý den v týdnu.

Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program Druhý ročník Festivalu zážitků už začíná odkrývat program

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Úterý, 22.1.2019

Ve dnech 17. – 20. ledna 2019 proběhl na brněnském výstavišti jeden z největších veletrhů cestovního ruchu v České republice GO a REGIONTOUR.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Kladské pomezí má nový web pro milovníky zimních sportů

Středa, 16.1.2019

S novým rokem se objevila konečně bohatá sněhová nadílka. Pro všechny milovníky bílé stopy jsme přichystali úplně novou podobou podobu zimní odnože webu Kladské pomezí, která potěší praktickými informacemi i přívětivým uživatelským rozhráním na všech zařízeních.

Nabídka práce vhodná pro studenty VŠ

Středa, 16.1.2019

Městské informační centrum – sezónní pobočka na Státním zámku v Náchodě hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na pozici pracovníka na období letní sezóny 2019.