Zpravy městkého informačního centra

Užijte si zimní sezónu v Kladském pomezí

Pondělí, 16.11.2020

Zima se blíží a společně s ní také období zimních radovánek a sportů. Doufejme, že ta letošní bude na sněhovou pokrývku bohatší než ta loňská, protože rozmanitý reliéf krajiny Kladského pomezí má co nabídnout i v této roční době. A pokud ne, k sousedům do Orlických hor a Krkonoš naštěstí není daleko.

Zima v Kladském pomezí Zima v Kladském pomezí

Upozornění na uzavření poboček Městského informačního centra Náchod

Čtvtek, 22.10.2020

Na základě nařízení vlády ČR jsou pobočky Městského informačního centra na Masarykově náměstí a Malé lázně v Náchodě ode dne 22. října 2020 do odvolání uzavřeny.

Městské informační centrum Městské informační centrum

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Úterý, 6.10.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu vládních opatření je přednáška Významní lázeňští hosté a jejich příběhy zrušena.