Dnes
Teplota: 6.9 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


17.5.2022   Značky zasahující do chodníku

Dobrý den, je možné zvednout dopravní značky na chodníku v ul.Kapitána Jaroše u dopravního hřiště?Zasahují do chodníku,již pár lidí do nich narazilo obličejem.Děkuji předem za vyřešení. Martin


17.5.2022   Rušení nočního klidu

Dobrý den, v parku před vchodem do domu Pražská 1536 se každý pátek a sobotu (při pěkném počasí) schází skupina alkoholiků, kteří tam rozdělávají oheň, popíjí ...MP s tím nic nedělá, dalo by se zintenzivnit hlídkovou činnost v tyto dny ?


17.5.2022   Stojny vytríny

Prosím o revizi stavu vytríny. Těžká silnostěnná konstrukce by mohla při zhroucení někoho zabít.
Děkuji
J.Melišík


17.5.2022   Doprava v Náchodě

Dobrý den,
několik poznámek i dopravě1/ cyklostezky    - když už je město vybudovalo, je třeba je také udržovat ve sjízdném stavu.


12.5.2022   Štěrk a výmol, nefunkční osvětlení, naplavený nepořádek pod mostem Za Tratí

Dobrý den - na komunikaci, která spojuje ulici U Zastávky a Za Tratí (vedle papírnictví Kapona) je velký výmol a na části cesty je štěrk po kterém se smekají chodci i cyklisti.


6.5.2022   Odvoz kamení

Dobrý den
Předně bych chtěl poděkovat technickým službám za odvoz listí, větví a odpadu po plánovaném úklidu dobrovolníků (kterým také děkuji) v ulici Dobenínská (pod veterinou), který proběhl dne 23.4.2022.


4.5.2022   Parkoviště ul.Lípová

Dobrý den,  je možné provést ostříhání keře a vyčištění ke krajnici na parkovišti v ul.Lípová.


2.5.2022   Zastávka autobusu

Dobrý den, je možné provést vyčištění odtokových kanalků na střeše a opravu osvětlení- na Zastávce autobusu (Běloves-škola-ul.1.máje) .


2.5.2022   Skatepark

Dobrý den,
jsem rád za každou aktivitu pro děti v Náchodě, ale ve skateparku v ulici Českých bratří začíná být situace dosti zoufalá. Většinou skatepark využívá mládež ve věku do 18let a v poslední době se zde schází skupinky dětí požívající alkohol, kouří tabákové výrobky a dokonce i marihuanu nemluvě o způsobu komunikace a vyjadřování mezi nimi.


25.4.2022   Opravu kanálu

Dobrý den,dovolte mi požádat touto cestou o opravu kanálu v ulici V Kalhotách před č.p. 224 (viz. přiložené foto).


25.4.2022   Úklid zastávky

Dobrý den, je možné na ZASTÁVCE IDA-BĚLOVES(ul.Kladská)- provést úklid- poházené cigarety .


22.4.2022   Zámek

Dobry den, v me minule zprave (Město Náchod - Návštěvníci zámku (mestonachod.cz)) jsem upozornoval na spatne oznacene cesty na zamek v ulicích Zakouti, Novy Svet a Machova.


20.4.2022   Parkování

Dobrý den pane veliteli Valico.Vy jste mi ale neodpověděl na moji připomínku ohledně parkování např.u Viethausu,vždyť se tento neřešený problém táhne léta.


20.4.2022   Kontejner na papír

Dobrý den bylo by možné na Husově náměstí v Náchodě přidat modrý kontejner na papír v dané lokalitě je pouze jeden modrý na papír a to z obou stran parku.


20.4.2022   Bio odpad

Dobrý den. Mám dotaz jestli je možné předělat co patří do popelnice na Bio odpad.

Další