Středa, 24.06.2026 Poděkování dobrovolníkům Festivalu Náchodská Prima sezóna 2026

V obřadní síni náchodské radnice proběhlo setkání s dobrovolníky, kteří se podíleli na letošním ročníku Festivalu Náchodská Prima sezóna.
Starosta Jan Birke a místostarosta Milan Vik jim při této příležitosti poděkovali za čas, energii a nasazení, které věnovali přípravě a průběhu jedné z nejvýznamnějších kulturních akcí ve městě.
Náchodská Prima sezóna je výjimečná mimo jiné tím, že jde o studentský festival. Právě zapojení mladých lidí a studentů patří k jeho největším hodnotám. Letos se podařilo vytvořit skvělý tým dobrovolníků, kteří významně přispěli k úspěšnému průběhu festivalu a příjemné atmosféře, kterou návštěvníci po celou dobu vnímali.
Velké poděkování patří ředitelce festivalu Veronice Novákové a celému organizačnímu týmu za jejich práci, kreativitu a přípravu pestrého a kvalitního letošního programu, který do Náchoda přivedl zajímavé hosty i návštěvníky z širokého okolí.
Děkujeme všem, kteří byli součástí letošní Prima sezóny, a těšíme se na další ročník.













