Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

Spolkový dům je otevřen pro veřejnost

Středa, 01.05.2024

Ve středu 1. května 2024 byl za účasti velvyslance Japonska v ČR J. E. NAGAOKA Kansuke, vedení města Náchoda, autora návrhu stavby (architektonická kancelář – Tomáš Vymetálek Architects s.r.o.), zhotovitele (Průmstav Náchod s.r.o.), náchodských radních, hostů a všech, kteří se na stavbě podíleli, slavnostně otevřen Spolkový dům v Hurdálkově ulici v centru Náchoda. Od 13 do 16 hodin byly všechny prostory nového Spolkového domu zpřístupněny veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří.

Spolkový dům je otevřen pro veřejnost Spolkový dům je otevřen pro veřejnost

Město Náchod v letošním roce plánuje výstavbu nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská.

Úterý, 30.04.2024

V současné době je v místě navrhovaného chodníku převážně travnatá krajnice silnice III/30413. Silnice III/30413 je v dotčeném úseku vedena přímo a je široká cca 6,5 m s krajnicemi.

Výstavba nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská. Výstavba nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská.

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Čtvtek, 18.04.2024

Za účasti vedení města Náchoda a členů Tenisového klubu bylo ve středu 17. dubna předáno staveniště pro výstavbu nové tenisové haly v Náchodě-Bělovsi zhotoviteli – zástupcům firmy STAKO Červený Kostelec, s.r.o.

Nové zázemí pro cestující na Dobrošově

Pátek, 10.11.2023

V příměstské části Dobrošov byly provedeny stavební úpravy stávající autobusové zastávky, včetně přilehlé plochy kontejnerového stání.

Starší zprávy