Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu

Starší zprávy

Atletika -závody MČR žactva a přespolní běh

Pondělí, 14.10.2024

Pořadatelem byl atletický oddíl Lokomotiva FOSFA Břeclav.

Mistrovství ČR družstev žactva - Mistrovství ČR družstev žactva Mistrovství ČR družstev žactva - Mistrovství ČR družstev žactva

Přespolní běh Nový Hrádek Přespolní běh Nový Hrádek

Atletika -Mistrovství ČR juniorů družstev

Pondělí, 07.10.2024

V sobotu 5.října 2024 odjela skupina Jiřího Vondřejce do Kolína na MIstrovství ČR družstev juniorské kategorie ročníku 2005 a mladších.

Zleva trenér Ing. J. Vondřejc, dále ještě věkem žákyně N. Wittvarová, S. Piechová, L. Hovádková. R. Majera, M. Lukáš, R. Paukertová, D. Vacková a hlavní trenér J. Vondřejc. Zleva trenér Ing. J. Vondřejc, dále ještě věkem žákyně N. Wittvarová, S. Piechová, L. Hovádková. R. Majera, M. Lukáš, R. Paukertová, D. Vacková a hlavní trenér J. Vondřejc.

Atletika - Víkendové medailové žně

Pondělí, 30.09.2024

V sobotu 28.9.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce dvojice skupin na tyto závody :

Slatiňany s medailemi: zleva stojí Filip Kašpárek,Rozálie Prešinská,Ela Beková a Marie Ansorgová. Slatiňany s medailemi: zleva stojí Filip Kašpárek,Rozálie Prešinská,Ela Beková a Marie Ansorgová.

Pardubice - zleva: Ing. J. Vondřejc, R. Paukertová, N. Wittvarová, J. Bruha, M. Lukáš, L. Hovádková, R. Majera s hlavním trenérem. Pardubice - zleva: Ing. J. Vondřejc, R. Paukertová, N. Wittvarová, J. Bruha, M. Lukáš, L. Hovádková, R. Majera s hlavním trenérem.

Pardubice - zprava : Ing. J. Vondřejc-trenér, N. Wittvarová, T. Boštíková, R. Paukertová, D. Vacková, R. Majera, M. Lukáš a J. Vondřejc-hlavní trenér. Pardubice - zprava : Ing. J. Vondřejc-trenér, N. Wittvarová, T. Boštíková, R. Paukertová, D. Vacková, R. Majera, M. Lukáš a J. Vondřejc-hlavní trenér.

Oslava 100 let Josefa Škvoreckého – večer plný jazzu

Neděle, 29.09.2024

V pátek 27. září 2024 jsme důstojně oslavili 100. výročí narození Josefa Škvoreckého společenským večerem, na kterém vystoupili vzácní hosté – literární vědec a spisovatel Michal Přibáň, zakladatel Společnosti Josefa Škvoreckého Václav Krištof a Tomáš Mazal – fotograf, básník a životopisec Bohumila Hrabala. Večerem pak provázel Petr Kroutil – představitel Danny Smiřického ze seriálu Prima sezóna.

Oslava 100 let Josefa Škvoreckého – večer plný jazzu Oslava 100 let Josefa Škvoreckého – večer plný jazzu

Atletika -Mistrovství ČR žactva

Pondělí, 23.09.2024

V sobotu 21.září 2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce na Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze do Třince Markéta Špeldová.

Markéta Špeldová s trenéry Markéta Špeldová s trenéry

Zleva trenér Ing. Jiří Vondřejc, Anna Knillová, Denisa Hrnčířová, Ivo Vacek a hlavní trenér Jiří Vondřejc Zleva trenér Ing. Jiří Vondřejc, Anna Knillová, Denisa Hrnčířová, Ivo Vacek a hlavní trenér Jiří Vondřejc

Světová juniorská soutěž v Ostravě s účastí Jana Valtery z Náchoda

Pátek, 20.09.2024

Na začátku srpna se Jan Valtera zúčastnil prověrek Českého krasobruslařského svazu, které úspěšně zvládl a vybojoval si tak nominaci na prestižní Juniorskou Grand Prix.

Světová juniorská soutěž v Ostravě s účastí Jana Valtery z Náchoda Světová juniorská soutěž v Ostravě s účastí Jana Valtery z Náchoda

24hodinová plavecká soutěž „O pohár starosty města Náchoda"

Úterý, 17.09.2024

Navzdory nepříznivému počasí a povodňové situaci se od soboty 14. 9. (11:00) do neděle 15. 9. (11:00) v krytém plaveckém bazénu konala 24hodinová plavecká soutěž „O pohár starosty města Náchoda“, kterou zahájit a v neděli také předat pohár starosta Jan Birke.

O pohár starosty města Náchoda O pohár starosty města Náchoda

Atletika - KP družstev mladšího žactva

Čtvtek, 12.09.2024

Ve středu 11.9.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda početná skupina mladšího žactva roč. 2011 a mladších do Chrudimi na 5. kolo KP družstev.

Atletika - KP družstev mladšího žactva Atletika - KP družstev mladšího žactva