Teplota: 18,5 °C

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu

Dětská Prima sezóna

Pátek, 21.4.2017

Studentský festival Náchodská Prima sezóna, který letos oslaví krásné kulaté dvacetiny, se koná od 8. do 12. května.

Dětská Prima sezóna Dětská Prima sezóna

Výsledky 1. kola 2017 žádostí o příspěvek Kulturní a sportovní nadace města Náchoda

Pátek, 10.3.2017

Správní rada Kulturní a sportovní nadace města Náchoda na svém zasedání 8. 3. 2016 mimo jiné posuzovala i přijaté žádosti o příspěvky v 1. kole roku 2017.

Logo -  Kulturní a sportovní nadace města Náchoda Logo - Kulturní a sportovní nadace města Náchoda

Na náchodském zimním stadionu a v infocentru nově i platební kartou

Sobota, 7.1.2017

Začátek letošního roku přinesl rozšíření možností plateb platebními kartami v městských zařízeních. Nově můžete platit pomocí platebních terminálů na zimním stadionu a v městském informačním centru v Náchodě.

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Úterý, 6.9.2016

Město Náchod vás zve na třetí ročník akce, která se v letošním roce uskuteční z důvodu rekonstrukce Atletického stadionu Hamra na Masarykově náměstí.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Dotační programy na podporu sportu

Pondělí, 11.1.2016

Město Náchod vyhlašuje dotační programy na podporu činnosti náchodských sportovních klubů.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Kulturní přehled

Pátek, 30.1.2015

Chcete vědět o kulturních akcích v Náchodě s předstihem? Městské informační centrum Vám nově nabízí zasílání kulturního přehledu o chystaných představeních v Městském divadle Dr. Josefa Čížka a o předprodejích vstupenek ze sítí Ticket Art, Ticketportal a Kupvstupenku.cz.

IC IC

Městské informační centrum - omezení pracovní doby

Pátek, 26.12.2014

Městské informační centrum Náchod informuje o omezení pracovní doby.

ic ic