Dnes
Teplota: 19.9 °C

Odbor školství

Ilustrační obrázek

Інформація про зарахування до шкіл

Středa, 25.5.2022

Для іноземців, яким в Чеській Республіці надано тимчасовий захист згідно із законом про деякі заходи у зв'язку зі збройним конфліктом на території України З місцем проживання в пришкільному районі початкової школи, заснованої містом Наход, термін зарахування до 2 червня 2022 року визначається наступними часами:

ilustrační foto ilustrační foto

Informace k zápisu do základních škol

Pátek, 6.5.2022

Pro cizince, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana podle zákona o některých opatřeních v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny s místem pobytu ve spádové oblasti základní školy zřizované městem Náchod, je určen termín zápisu  2. června 2022. Konkrétní časy zápisu budou zveřejněny na webových stránkách základních škol.

ilustrační foto ilustrační foto

PŘIHLÁŠKY DO MATEMATICKÉ TŘÍDY

Úterý, 26.4.2022

Základní škola, Náchod, Komenského 425 upozorňuje všechny zájemce o přijetí do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů, že podávání přihlášek k přijímacím zkouškám končí tento pátek 29. dubna 2022.

Labyrintem kultur s evropskými dobrovolníky 

Úterý, 19.4.2022

Základní škola T. G. Masaryka připravila projektový den ve spolupráci s evropskými dobrovolníky ze Střediska volného času Déčko. Žáci měli možnost seznámit se s kulturami, jazykem a tradicemi jednotlivých zemí.

Starší zprávy