Dnes
Teplota: 28.0 °C

Pátek, 03.02.2023Rozvoj regionálního partnerství III

Rozvoj regionálního partnerství III


Byla zahájena realizace projektu Rozvoj regionálního partnerství v sociální oblasti na území obcí Královéhradeckého kraje III, který je podpořen Evropskou unií z Operačního programu Zaměstnanost plus.

Projekt se zaměřuje na navázání či prohlubování regionálních partnerství v oblasti sociálních služeb a na podporu procesu plánování sociálních služeb na území Královéhradeckého kraje.

Část aktivit je realizována formou horizontální spolupráce Královéhradeckého kraje s městy Broumov, Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Náchod, Nové Město nad Metují, Trutnov, Vrchlabí, Hořice, a dále pak s Hradecký venkov, o.p.s. a DSO Pocidlinsko, a to zejména v oblasti plánování a rozvoje sociálních služeb na jejich území.

Dalšími významnými aktivitami v rámci projektu jsou zpracování analýz v oblasti sociálních služeb či sociálního bydlení, podpora pečujících, podpora procesu transformace systému péče o ohrožené děti a propagace sociálních služeb.

Město Náchod díky této spolupráci může čerpat od února 2023 do listopadu 2025 na výše uvedené oblasti činností finanční částku 4.175.666,93 Kč.

„Více informací o projektu je uvedeno na stránkách http://socialnisluzby.kr-kralovehradecky.cz"

 

 

 


Logo_EU Logo_EU

Další zprávy /