Odbor životního prostředí

Starší zprávy

Informační seminář „Kotlíkové dotace 2022“ Náchod

Pondělí, 2.5.2022

KDY: 11.5.2022, kdykoliv mezi 10:00 a 17:00 hod. budou probíhat individuální konzultace, v 11:00 hod a ve 14:00 hod se uskuteční krátká prezentace kotlíkových dotací.

Svoz rostlinného odpadu

Středa, 13.4.2022

Vážení občané, upozorňujeme na změnu termínu přistavení kontejneru na rostlinný odpad v sobotu 16. dubna 2022 na stanovištích U Koupaliště, Za Kapličkou a na Pavlišově.

Pondělí, 4.4.2022

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb Náchod s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Úterý, 12.10.2021

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Středa, 14.4.2021

Pátek, 2.10.2020

Velkoobjemový svoz rostlinného odpadu

Středa, 4.3.2020

Městský úřad Náchod, odbor životního prostředí, upozorňuje občany, že od 12. týdne letošního roku (od 16. 3.) začíná velkoobjemový svoz rostlinného odpadu.

Čtvtek, 12.9.2019